پنجشنبه, ۰۸ تیر ۱۳۹۶

تماس با اهواز اینفو

راه های ارتباطی با اهواز اینفو

کاربران عزیز می توانند از طریق فرم زیر با ما در تماس باشند ، پیشنهادات ، انتقادات و اخبار جدید را در صورت وجود برای ما ارسال فرمایید .

شماره مسقیم ارتباط با مدیر وب سایت

Whatsapp-icon  web-viber-icon (1) Telegram-iconline-icon

محمد احمدی

 

 

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

3 دیدگاه برای تماس با اهواز اینفو

 1. دکتر حسین پور
  0

  با سلام و خسته نباشید.خواهشمند است پروفایل مرا که فاقد مشخصات می باشد تکمیل نمایید با این مطالب>(دکتر محسن حسین پور دارای بورد تخصصی ENT و جراح پلاستیک و زیبایی بینی و صورت)می باشد.آدرس مطب:اهواز _کیانپارس _نبش خ ۶ غربی ساختمان ایران نگین ط ۴ تلفن:۰۶۱۳۳۹۱۲۳۷۹_۰۶۱۳۳۳۷۴۱۹۵ ……..پروفایل من با بورد تخصصی ENT (جراح زیبایی بینی و صورت)شروع می شود.با سپاس.

 2. 0

  http://himam.ajums.ac.ir/_himam/images/000PR/application.jpg

  سرپرست بیمارستان امام(ره) اهواز خبرداد:
  امکان دریافت نوبت از درمانگاه‌های بیمارستان امام(ره) با اپلیکیشن نوبت‌دهی

  سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز از ساخت اپلیکیشن نوبت دهی درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) برای گوشی های هوشمند خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز، دکتر کامبیز معصومی در این باره اظهارکرد: با توجه به گستردگی و فراگیری استفاده از گوشی های هوشمند تلفن همراه در میان عموم مردم، ساخت اپلیکیشن نوبت دهی این درمانگاه ها در دستور کار روابط عمومی این مرکز قرار گرفت.

  وی ادامه داد: با اجرای اپلیکیشن نوبت دهی درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز در گوشی های هوشمند، این برنامه به طور مستقیم به سامانه نوبت دهی اینترنتی متصل شده و امکان دریافت نوبت برای هر کدام از بخش های درمانگاه ها را امکان پذیر می سازد.

  سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز گفت: برای دانلود آسان و رایگان این برنامه می توان به سایت بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز به نشانی http://himam.ajums.ac.ir مراجعه کرد.

  معصومی اظهارکرد: به دنبال گسترش خدمات الکترونیک در بیمارستان و با هدف کاهش مراجعه مستقیم مردم برای دریافت نوبت درمانگاه، بعد از راه اندازی سامانه تلفنی و اینترنتی، در سومین اقدام اپلیکیشن نوبت دهی درمانگاه های بیمارستان نیز ساخته و راه اندازی شد.

  وی گفت: برای ورود به سامانه نوبت دهی اینترنتی باید به سایت بیمارستان مراجعه کرد و در صورت تمایل برای استفاده از سامانه نوبت دهی تلفنی می توان با شماره های گویای ۳۲۹۲۳۹۸۵، ۳۲۹۲۳۹۸۶، ۳۲۹۲۳۹۸۷، ۳۲۹۲۳۹۸۸، ۳۲۲۲۷۲۴۵ و ۳۲۲۲۸۲۴۷ تماس گرفت.

 3. 0

  ارائه طرح (همه باهم کاربرای بهترشدن-یاعلی مدد)کاربرای انسانیت-کاربرای فرزندانمان-احداث یااایجادسایبان درسطح شهراهواز-کاربی منت برای بهترشدن آب وفاضلاب-پیگیری احداث فضای ورزشی مثل فوتبال…درکنارفضای سبزوپارک ها-احداث سرویس بهداشتی در سطح شهراهواز-تانخواهیم نمی شود دیدگاه بایداصلاح گردد-دررابایدکوبیدتابازشود