نبرد خوش اخلاق‌ها در آزادی

 بازی عقب افتاده تیم‌های پرسپولیس و نفت آبادان بعد از ظهر امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

تنها غایب این بازی محمد شادکام مهاجم تیم صنعت نفت آبادان است که در تمرینات دچار مصدومیت شده است.

تیم‌های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس جزو تیم‌های با اخلاق لیگ برتر هستند و تاکنون با 6 و 7 کارت زرد بعد از نفت تهران کم‌ترین میزان کارت‌های زرد را در مسابقات امسال دریافت کردند. یک بازیکن پرسپولی در 14 هفته گذشته از سوی داور اخراج شده و زردپوشان آبادانی تاکنون کارت قرمز از داور دریافت نکرده‌اند.

پرسپولیس با 10 برد و 3 تساوی در صدر جدول قرار گرفته و در صورت کسب برد در این بازی اختلاف خود را با تیم دوم به 7 امتیاز می‌رساند. صنعت نفت آبادان نیز با 21 امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار دارند و در صورتی که بتوانند 3 امتیاز شیرین از این بازی خارج از خانه کسب کنند، می‌توانند یک پله در جدول رده بندی صعود کنند.

پرسپولیس با 25 گل زده به همراه پدیده مشهد صاحب بهترین خط حمله لیگ برتر است و با دریافت فقط 6 گل قدرت‌مندترین دفاع را در اختیار دارد. شاگردان برانکو با تفاضل گل 19+ بهترین تفاضل گل را در رقابت‌های امسال دارند.

صنعت نفت آبادان نیز با 16 گل زده و 15 گل خورده تیم متوسطی از این نظر نشان داده و امید این تیم به درخشش بازیکنان خود در این بازی است.

علی علیپور با 8 گل زده، آقای گل رقابت‌های لیگ برتر در نیم فصل نخست و بهترین گلزن قرمزپوشان تبریزی است و کرار جاسم با 5 گل زده بهترین گلزن طلایی پوشان آبادانی است. همچنین محسن مسلمان با 7 پاس گل بهترین پاسور لیگ برتر است که در تیم پرسپولیس توپ می‌زند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *