ویسی: در مقابل استقلال دست و پا بسته نیستیم

 عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر استقلال تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی با تیم‌های سرخابی پایتخت بازی ویژه‌ای هستند چرا که همه توجهات به این دیدارها معطوف است.

وی ادامه داد: نیاز مبرم به کسب سه امتیاز این دیدار داریم، استقلال تیمی است که هجومی بازی می‌کند و کار سختی مقابل این تیم داریم، ضمن اینکه غیبت سه بازیکن تأثیرگذار برای ما کار را سخت خواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان تصریح کرد: در هفته‌های ابتدایی نمایش خاصی از استقلال مشاهده نکردیم اما در هفته‌های اخیر تیم استقلال عملکرد بهتری داشته و خوب با توپ بازی می‌کند، این تیم در حال حاضر هم خوب گل میزند هم خوب دفاع می‌کند.

ویسی افزود: به طور حتم مقابل این تیم گردن کلفت دست و پا بسته نیستیم، سرمربی استقلال هم در کشور خودش (آلمان) مربی خوبی بوده است و اینجا هم کارش را به بهترین شکل انجام می‌دهد.

وی عنوان کرد: بازیکنان دچار مشکلات مالی بسیاری هستند و به خاطر شرایطی که باشگاه پیدا کرده است، حق خود را می‌خواهند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در خصوص صحبت‌هایی مبنی بر از پیش بازنده بودن تیمش در این دیدار انجام شده، یادآور شد: متأسفانه تیم ما را سطح پایین می‌دانند، در صورتی که استقلال خوزستان قهرمان شده و بازیکنان بزرگی در این تیم بازی می‌کنند. در حال حاضر جزو چهار تیم برتر جام حذفی هستیم و به مانند سایر تیم‌ها شانس قهرمانی داریم.

ویسی در پاسخ به این شوال که  عادل کلاه‌کج در این برهه چه کمکی می‌تواند به تیمش کند، تأکید کرد: کلاه کج  بازیکن من بوده و به او نیاز داریم، درست است که یک سال و نیم بازی نکرده، اما من فوق تخصص استفاده کردن از این بازیکن هستم.

وی در خصوص فراز و نشیب‌های این تیم در لیگ جاری گفت: تیم ما جوان است، یک روز جوانان ما از دلفی گرفته تا بقیه عالی هستند و یک روز آن‌قدر بد هستند که خودم تعجب می‌کنم، بالاخره باید تاوان استفاده کردن از جوانان را بدهیم و زجر بکشیم تا تیم خوبی شویم. بازی‌های برگشت مثل جام حذفی است و فرصت جبران کردن نداریم.

ویسی در پایان با اشاره به باخت هفته گذشته این تیم مقابل تراکتورسازان، خاطرنشان کرد: ما  در این دیدار دفاع وسط نداشتیم و مجبور شدیم از کولیبالی استفاده کنیم اما این بازیکن مانند هندوانه دربسته بود در صورتی که عقیل کعبی را نیز در اختیار داشتیم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *