صفحه اصلی اخبار خوزستان بیژن عالیپور : ردولت مصوبه جدیدی در خصوص پرداخت حق آلایندگی به اهواز ابلاغ نکرده است/ظرف سه ساله گذشته یک نفر در شرکت نفت استخدام نشده است

بیژن عالیپور : ردولت مصوبه جدیدی در خصوص پرداخت حق آلایندگی به اهواز ابلاغ نکرده است/ظرف سه ساله گذشته یک نفر در شرکت نفت استخدام نشده است

0 خواندن ثانیه
0
0
46

بیژن عالیپور صبح امروز در گفت‌وگو باخبرنگاران در اهواز در رابطه با عدم پرداخت هزینه آلایندگی توسط نفت به شهرداری اهواز اظهار کرد: این بحث در هیئت دولت مطرح شده و تاکنون چیزی در خصوص پرداخت به ما ابلاغ نشده است.

وی افزود: چنانچه ابلاغی از جانب دولت به مناطق نفت‌خیز جنوب صورت گیرد به طور حتم با کمال میل این پرداخت را انجام خواهیم داد.

مدیرعامل مناطق نفت‌خیز جنوب با بیان اینکه ما نیز در همین شهر زندگی می‌کنیم و امورات شهر اهواز برای ما مهم است، گفت: میزانی که به منظور هزینه‌های آلایندگی به شهرداری پرداخت می‌کنیم بر اساس ضوابط و مقررات است و چنانچه دولت مصوبه جدیدی را در این رابطه تصویب کند، مبلغ مورد نظر را پرداخت خواهیم کرد.

عالیپور در رابطه با اطلاع از میزان نیروهای بومی و غیر بومی شاغل در نفت بیان کرد: ظرف سه سالی که به مناطق نفت‌خیز جنوب آمده‌ام، به دلیل منع استخدام یک نفر بومی یا غیر بومی، رسمی، ارکان ثالث، قرارداد موقت و قرارداد معین در شرکت نفت استخدام نشده است.

 مبلغ 700 میلیارد تومان در سال سهم نفت برای پرداخت هزینه‌های آلایندگی به شهرداری اهواز است، که بنا به گفته شهردار اهواز از این مبلغ تنها 27 میلیارد به شهرداری پرداخت شده است.

منبع : خبرگزاری فارس

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در اخبار خوزستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

ایجاد 20000 فرصت شغلی در میادین نفتی غرب کارون به معنی استخدام در شرکت نفت نیست

غلام‌رضا شریعتی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، در رابطه با چگونگی ایجاد فر…