صفحه اصلی اخبار سیاسی ورود منافقین و هدایت تروریست های داعش به سمت ایران

ورود منافقین و هدایت تروریست های داعش به سمت ایران

2 خواندن ثانیه
0
0
48

حسین امیرعبداللهیان روز جمعه گفت: یک بعد از مشکلات اقتصادی کشور به رفتار خصمانه کاخ سفید با جمهوری اسلامی ایران بر می گردد. ولی همه ما در قوای سه گانه کشور در مقابل مردم باید مسئولانه تر، متعهدانه تر و دلسوزانه ترین باشیم و شکافی برای بازی دشمن ایجاد نشود.

به گفته وی، مداخلات فعال و شکست خورده مثلث آمریکا، سعودی و تل آویو بار دیگر اثبات کرد که ایران مقتدر است و همانند لیبی و افغانستان جولانگاه آمریکا نیست. نتیجه مداخلات امریکا و متحدین در منطقه، رشد فزاینده تروریسم و نا امنی جهانی است اما نتیجه اقدامات سازنده جمهوری اسلامی ایران و‌ متحدین  شکست داعش، امنیت منطقه و تضمین امنیت بالای ایران اسلامی است.

 امیرعبداللهیان افزود: بازخوانی مداخلات گستاخانه  اخیر آمریکا و همراهانش نشان می دهد که اغتشاشات هفته گذشته در چند مرحله طراحی شده بود؛ اول- تحریک جوانان، ایجاد اغتشاش و نا امنی و کشته سازی؛ دوم- ورود فعال منافقین به صحنه و تشدید کشتار و اقدامات گسترده مسلحانه ؛سوم- هدایت عوامل تروریستی شکست خورده داعش در منطقه به سمت ج. ا. ایران، اما هوشیاری مردم و اقدام بموقع دستگاه های امنیتی و انتظامی، نقشه دشمن را شکست.

به گزارش برنا به نقل از العالم، دستیار ویژه رئیس مجلس تصریح کرد: اکنون باید با حفظ وحدت و همدلی، ایران اسلامی را به اوج قله های پیشرفت و رفاه رساند.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در اخبار سیاسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

آیت الله جزایری: به رئیس جمهور، رئیس قوه قضاییه و رئیس مجلس هشدار میدهم

 آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در حاشیه مراسم خاکس…