صفحه اصلی اخبار خوزستان وزیر ورزش: حضور درخوزستان همیشه به من انرژی ویژه ای می دهد

وزیر ورزش: حضور درخوزستان همیشه به من انرژی ویژه ای می دهد

0 خواندن ثانیه
0
0
31

مسعود سلطانی فر روز جمعه در آیین افتتاح پروژه های ورزشی شهرستان اندیمشک اظهار کرد: بنا داریم در کنار مسوولان استان خوزستان قدم های محکمی برداریم و به توسعه ورزش استان کمک کنیم تا در مسیر خود برای رسیدن به اهدافش قرار گیرد و در آینده شاهد بهره برداری از پروژه های بیشتری در این استان باشیم.
وزیر ورزش و جوانان افزود: در طول سال های اخیر آقای روحانی همیشه بر این موضوع تاکید داشتند که مردم در کنار مسائل مادی و معنوی زندگی خود نیاز به شادی و شعف دارند و یکی از ابزارهایی که به راحتی می تواند این شادی و امید را در بین مردم ایجاد کند مقوله ورزش است.
وی با اشاره به این که نواخته شدن سرود ایران در میدان های بین المللی باعث وحدت ملی در بین مردم می شود افزود: در سال جاری با قهرمانی ورزشکارانمان دهها و صدها بار شاهد این شور و شعف ملت ایران و افزایش غرور ملی در سایه ورزش بودیم.
سلطانی فر با بیان این که کشور در مسیر توسعه، عزت، آبادانی و تلاش قرار گرفته، افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی نقشه راه حل مشکلات را اجرای اقتصاد مقاومتی دانستند، بر همین اساس دولت در صدد حل مشکلات مادی و معنوی مردم است تا شرایط بهتری در زندگی آن ها حکم فرما شود.
وی با اشاره به این که آینده بسیار خوبی در انتظار مردم کشور به ویژه خوزستان است افزود: افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها نشان از خیزش بلند و عظمت و اراده مسوولان شهرستان ها داشته و می تواند موجب افزایش حس عزتمندی در مردم شود.
وزیر ورزش و جوانان گفت : تلاش می کنیم هر روز گرهی از مشکلات مردم باز کنیم و تلاش می کنیم در راستای تامین نیازهای مردم و حل مشکلات و کاهش آلام آنها ، با برنامه ریزی مناسب طرح های ضربتی اشتغال زایی را ارائه دهیم.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در اخبار خوزستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

نیسان، رودخانه‌ای که در رُفَیع به گل نشست/ کمبود آب و سردی تن رنجور گاومیش‌ها

در حالی که دستش را با حالت تاسف در هوا می‌چرخاند، تکرار می‌کند “الشط نشف” ( رو…