پورموسوی: به کسی قول قهرمانی نداده‌ام

پورموسوی: به کسی قول قهرمانی نداده‌ام

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این‌که به کسی قول قهرمانی یا سکوی دومی را نداده‌ام ولی تا آخرین روز مسابقات دست از تلاش برای شاد کردن دل هواداران و مردم خوزستان بر نمی‌داریم، گفت: امسال تمام مجموعه از هیات مدیره گرفته تا بازیکنان، کادرفنی و هواداران همدل شده‌اند تا فولاد به حقش برسد.

به گزارش خوزستان خبر | بخش اخبار ورزشی خوزستان و به نقل از ایسنا، سیداکبر پورموسوی در خصوص شرایط این تیم، اظهار کرد: خدا را شکر از نظر روحی روانی در شرایط خوبی به سر می‌بریم و تمام تیم نیز عزم خود را برای عملکردی خوب برابر گسترش فولاد جزم کرده‌اند. گسترش تیم خوبی است که به خوبی نیز فوتبال بازی می‌کند. امیدوارم بتوانیم با روحیه و انگیزه‌ای که داریم از این دیدار نیز نتیجه بگیریم و به روند خوب‌مان ادامه دهیم.

وی عنوان کرد: من پس از تساوی با سیاه‌جامگان که توانستیم جایگاه دومی‌مان را در جدول حفظ کنیم، جلسه‌ای با بازیکنانم داشتم و بابت این موضوع به آن‌ها تبریک و خسته نباشید گفتم. درست است نتوانستیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم که بابت این موضوع هم از هواداران عذرخواهی کردم اما چیزی از ارزش بازیکنانم کم نمی‌شود، چرا که آن‌ها با تمام توان و انگیزه بازی کردند ولی فوتبال است و یک روز نتیجه می‌گیری و یک روز ممکن است موفقیت حاصل نشود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه داد: در بازی با سیاه‌جامگان پس از گل اول‌مان، داور یک پنالتی صددرصدی را به سود ما نگرفت و معتقدم اگر آن پنالتی گرفته می‌شد و ما با نتیجه 2 بر صفر به کارمان ادامه می‌دادیم، این مهم  می‌توانست در ادامه نیز شرایط بازی را تغییر دهد و بازیکنان با روحیه بهتر به کار خود ادامه می‌دادند. در بازی با پرسپولیس نیز یک پنالتی برای ما گرفته نشد ولی هیچ کس از جمله رسانه‌ها به این موضوع نپرداختند، من نمی‌گویم خدا ناکرده از سوی داور عمدی رخ داده است، منظورم این است که حق فولاد نادیده گرفته شد.

پورموسوی با تمجید از عملکرد بازیکنانش، خاطر نشان کرد: به هر حال نباید از تلاش بازیکنان فولاد چشم‌پوشی کرد و خدا را شکر امسال تمام مجموعه از هیات مدیره گرفته تا بازیکنان، کادر فنی و هواداران، همدل هستند و همه با انگیزه این که امسال فولاد به آن چه حق‌اش است برسد، کار می‌کنند. امیدوارم آخر فصل نتیجه‌ای رقم بخورد که شادی مردم خوزستان را در بر داشته باشد، البته من تاکید می‌کنم که قول قهرمانی یا سکوی دومی را به هیچ کسی نداده‌ام ولی تا آخرین روز از بازی‌ها دست از تلاش برای شاد کردن دل هواداران و مردم خوزستان بر نمی‌داریم.

وی در پاسخ به این سوال که گویا سرانجام ماندن عبدالله‌زاده در فولاد قطعی شد، اظهار کرد: متاسفانه عبدالله‌زاده با یکی دو نفر مشورت داشت که مشاوران خوبی نبودند. او یک روز قبل از این که درخواست رضایت‌نامه از باشگاه داشته باشد، به من اعلام کرده بود که می‌خواهد در فولاد بماند و مصمم به کار خود ادامه دهد که من هم از این هدف عبدالله‌زاده استقبال کردم و به او گفتم کسی با شما مشکلی ندارد و فولاد تیم شما است اما فردای آن روز از باشگاه درخواست جدایی داشت.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بیان کرد: عبدالله‌زاده چند روز پیش نیز با یکی از رسانه‌ها مصاحبه داشت و گفته بود که می‌خواهد مانند یک سرباز در خدمت فولاد باشد و من هم طی یک نامه به باشگاه اعلام کردم که با جدایی عبدالله‌زاده مخالف هستم. به هر حال امیدوارم طبق آن چه خود او گفته است، مانند یک سرباز در خدمت به تیم فولاد باشد و به صورتی کار کند که بتواند روزهای خوبی در فولاد و همچنین تیم ملی ایران داشته باشد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *