والی: نمی‌دانم منظور پورموسوی از این حرف چیست

والی: نمی‌دانم منظور پورموسوی چیست

  کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: سیروس پورموسوی از اول فصل تا به الان می‌گوید دفاع می‌خواهیم و نمی‌دانم منظور او چیست.

به گزارش خوزستان خبر | بخش اخبار ورزشی خوزستان، ایوب والی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در مورد انتقاداتی که به اعضای تیم بعد از تساوی مقابل مشکی‌پوشان مطرح شد،‌ گفت: این مسائل عادی است. وقتی انتظارات بالا می‌رود با یک تساوی هم انتقاد می‌کنند. تساوی تیم بالایی جدولی با تیم پائین جدولی انتقاداتی را به همراه دارد. هواداران احساساتی هستند و دوست دارند تیمشان نتیجه بگیرد. اگر آنها انتقادی می‌کنند و حرفی می‌زنند طبیعی است.

وی در مورد اینکه آیا تساوی مقابل مشکی‌پوشان عادلانه بوده است، عنوان کرد: اصلا فکر نمی‌کردیم به این شکل گل بخوریم. بعد از گلی که به ثمر رساندیم مشکی پوشان جلو کشید و ما از این فرصت استفاده کردیم و ضد حملات زیادی تدارک دیدیم. اصلا فکر نمی‌کردیم به آن سادگی گل بخوریم. یک اتفاق باعث شد 3 امتیاز را نگیریم. این نتیجه برایمان تجربه شد تا از این پس با دقت بیشتری کار کنیم و ضمن حفظ گل زده با تمرکز بالاتر کار کنیم.

والی در مورد اینکه آیا توقعات غیر منطقی از این تیم بالا نرفته است، اظهار داشت: بالا رفتن توقع از تیم حواشی و انتقادات را بیشتر می‌کند. هواداران فولاد باید خیلی صبورتر باشند. بعد از چند سال امسال وضعیت خوبی داریم. باید با نظم و ترتیب کار کنیم. هوادار باید بداند که نباید فشار روی بازیکنان وارد کند. باید بازی مثل مشکی‌پوشان را می‌بردیم اما فوتبال همین است و گاهی گل‌هایی می‌خورید که انتظارش را ندارید.

کاپیتان فولاد خوزستان در مورد اینکه پورموسوی اعلام کرده تیمش به مدافع نیاز دارد، تصریح کرد: پورموسوی از اول فصل تا به الان می‌گوید دفاع می خواهیم.  نمی‌دانم منظور او چیست.  البته ما همیشه 4-5 دفاع خوب در تیم داشتیم اما امسال در دفاع وسط فقط من، عبدالله کرمی و میلاد بدرقه حضور داریم. فکر می‌کنم تیمی که مدعی کسب سهمیه است و می‌خواهد بالای جدول باشد حداقل در دفاع میانی باید چهار بازیکن خوب داشته باشد تا در برخی شرایط از آنها استفاده کند. این اتفاق رقابت خوبی به وجود می‌آورد تا بازیکنان پیشرفت کنند.

وی در مورد اینکه آیا ممکن است تیمش قهرمان شود، اظهار داشت: قهرمانی خیلی سخت است. شما نگاه کنید همین تساوی مقابل مشکی پوشان باعث شد ما کلی حرف انتقادی بشنویم. البته این انتقادات در فضای مجازی بود و هوادارانی که به ورزشگاه می‌آیند با جان دل پشت تیم هستند. آنها که به ورزشگاه می‌آیند واقعا هوادار واقعی فولاد هستند.  اکثر افرادی که در فضای مجازی به فولاد می‌تازند هوادار تیم نیستند. این افراد که در فضای مجازی به تیم می‌تازند، هوادار واقعی فولاد نیستند و فولاد تیم دوم یا سومشان است. فکر می‌کنم هوادار واقعی کسی است که به ورزشگاه می‌اید و تا دقیقه نود تیم را تشویق می‌کند. در بازی با مشکی پوشان حتی در پایان بازی هواداران ما را تشویق کردند و تیم را مورد حمایت قرار دادند. متاسفانه برخی بازیکنان در فضای مجازی روی اعصاب بازیکنان می‌روند.

والی در مورد رویارویی با گسترش فولاد در هفته نوزدهم لیگ برتر، تصریح کرد: گسترش فولاد این روزها عملکرد خوبی دارد و اکثر بازی‌های خود را با برد پشت سر می‌گذارد. آنها فقط مقابل ذوب‌آهن شکست خوردند. اعتماد به نفس این تیم بالا رفته و با حضور فیروز کریمی نظم زیادی دارند. مقابل این تیم بازی کردن بسیار سخت است.

وی در پایان، گفت: باز هم از هواداران که حامی تیم هستند تشکر می‌کنم. بار دیگر از هواداران می‌خواهم صبورتر باشند. یک حرف کوچک در مورد یک بازیکن می‌تواند اعتماد به نفس او را کاهش دهد. نباید خودمان به تیم فشار وارد کنیم. انتظار دارم هواداران موقع انتقاد از تیم ملایم‌تر عمل کنند تا تیم زیر فشار نرود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *