11 بازیکن جدید در فولاد، نفت و استقلال خوزستان

  تیم‌های خوزستانی در نقل‌وانتقالات زمستانی لیگ برتر 11 بازیکن جدید را به خدمت گرفته‌اند.

به گزارش خوزستان خبر | بخش اخبار ورزشی خوزستان، در فاصله‌ی یک هفته مانده به پایان دوره نقل‌وانتقالات میان‌فصل لیگ، تیم‌های استقلال خوزستان، صنعت‌نفت آبادان و فولاد خوزستان 11 بازیکن جدید را به خدمت گرفته و 11 بازیکن را از دست داده‌اند.

استقلال خوزستان با 6 بازیکن خروجی بیشترین خروجی را داشته، نفت آبادان 4 بازیکن را از لیست خارج کرده و یک بازیکن هم از فولاد خوزستان جدا شده است.

محمدعلی فرامرزی، سابا تاوادزه، رضا کرملاچعب، طالب ریکانی، وحید عسگرپور و رضا مرادی 6 بازیکن جدا شده‌ی استقلال خوزستان بوده‌اند. علی هلیچی، عزیز معبودی، ناصر سالاری و محسن حمیدی با نفت آبادان فسخ قرارداد کردند و امیر زلیکانی هم تنها جدا شده‌ی فولادی‌ها بوده است.

اما این 3 تیم خوزستانی در مجموع 11 بازیکن را هم به خدمت گرفته‌اند؛ استقلال خوزستان و نفت آبادان هرکدام 4 بازیکن و فولاد خوزستان 3 بازیکن جذب کرده است.

محمدامین آرام‌طبع، ناصر قلاوند، عادل کلاه‌کج و اسماعیل شریفات ورودی‌های استقلال خوزستان، طالب ریکانی، سوشا مکانی، سعید لطفی و حامد پاکدل خریدهای نفت آبادان و حسن بیت‌سعید، فرشاد سالاروند و مجتبی حقدوست بازیکنان جدید فولاد خوزستان به شمار می‌روند.

پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی لیگ برتر ایران روز سه‌شنبه 26 دی‌ماه بسته خواهد شد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *