صفحه اصلی اخبار خوزستان توقعات از تیم ملی فوتسال بالا رفته است

توقعات از تیم ملی فوتسال بالا رفته است

0 خواندن ثانیه
0
0
32

فرهاد توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، درباره بازی شب گذشته با گیتی پسند اظهار کرد: هر دو تیم از نظر انگیزه در وضعیت خوبی نبودند زیرا نتیجه بازی هیچ تاثیری در جدول نداشت، به همین دلیل در نیمه اول بازی تقریبا سرد دنبال شد.

وی افزود: در نیمه دوم بازی شکل بهتری پیدا کرد و توانستیم بازی با کیفیتی را به نمایش بگذاریم و درگلزنی نیز موفق عمل کنیم تا تیم پرمهره گیتی پسند را شکست دهیم که البته حمایت هواداران نیز بسیار عالی و تاثیرگذار بود.

توکلی عنوان کرد: از پس فردا در اردوی تیم ملی حاضر می‌شویم و خود را برای دو بازی تدارکاتی با بلاروس در هفته آینده آماده می‌کنیم.

وی با اشاره به صحبت های سرمربی تیم ملی مبنی بر قوی بودن تیم‌های همگروه ایران از جمله چین و عراق در جام ملت‌ها، گفت: ناظم الشریعه بیراه نمی‌گوید که چین و عراق حریفان جدی برای ما هستند، زیرا این دو تیم در سال‌های اخیر در حال پیشرفت در فوتسال بوده‌اند و در سطح بهتری نسبت به گذشته قرار دارند.

توکلی بیان کرد: با توجه به اینکه من تجربه بازی در عراق را دارم می‌دانم که عراقی‌ها بازیکنان خوبی دارند که می توانند ما را تحت فشار بگذارند.

بازیکن اهوازی تیم ملی فوتسال بیان کرد: با این همه، پس از اینکه نتایج بسیار خوبی را در سال‌های اخیر با تیم ملی کسب کردیم و در جام جهانی سوم شدیم، توقعات از این تیم بالاتر رفته و مردم انتظار دارند تیم‌های سطح پایین‌تر را با گل های زیاد شکست دهیم.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در اخبار خوزستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

تیم‌های اروپایی دستمزد قابل توجهی به فوتسالیست‌ها نمی‌پردازند/پنج ماه برای نفت نجف بازی خواهم کرد

فرهاد توکلی بازیکن تیم ملی فوتسال، صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد…