اتومبیلران خوزستانی در مسابقات فرمولا دریفت قهرمانی کشور طلایی شد

چهارمین راندمسابقات فرمولا دریفت قهرمانی کشور امروز با حضور 14 اتومبیلران برتر ایران در پیست ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد و در نهایت شهاب پیشانی دار ورزشکار خوزستانی قهرمان این رقابت ها شد.

وی اتومبیلران خوزستانی و عنوان دار دریفت ایران و آسیا که در مجموع 3 راند قبل در صدر قرار داشت در پایان مرحله چهارم و پایانی این رقابت ها به نشان طلا دست یافت.

علیرضا جلالی از استان خراسان رضوی و هادی جعفرپور از استان مرکزی عنوان های دوم و سوم این پیکارها را به خود اختصاص دادند.

ابراهیم جوانمردی، رییس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری خوزستان در حاشیه این رقابت ها بیان داشت: این مسابقات با حضور 50 اتومبیلران و تیم امداد فنی هر استان در بالاترین سطح ممکن برگزار شد که شاهد عملکرد بسیار خوبی از دریفت کاران کل کشور به ویژه خوزستانی ها بودیم.

وی با بیان اینکه سعی کردیم این رقابت ها را در بهترین سطح فنی و ایمنی برگزار کردیم اذعان کرد: خوزستان از پتانسیل بالایی در رشته اتومبیلرانی برخوردار است، لذا باید در بخش زیرساخت ها اقدامات بیش تری انجام شود.

جوانمردی به حضور گسترده تماشاگران خوزستانی در این رقابت ها اشاره کرد و اظهار داشت: شور و اشتیاق امروز علاقه مندان به اتومبیلرانی به ما انگیزه داد تا در ادامه بهتر کار کنیم و بتوانیم این رشته را در کل استان گسترش دهیم.

رییس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری خوزستان در پایان به برگزاری رقابت های اسلالوم قهرمانی کشور در اهواز اشاره و تصریح کرد: این رقابت ها روز 29 دی ماه با حضور ورزشکاران سراسر کشور در پیست غدیر اهواز برگزار می شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مسابقات فرمولا دریفت قهرمانی کشور

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *