3 پنالتی برای فولاد خوزستان در بازی‌های گذشته گرفته نشد

سید سیروس پورموسوی دقایقی پیش در نشست خبری پیش از بازی فولاد – پیکان در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: بازی فولاد خوزستان و پیکان از مهم‌ترین و جذاب‌ترین بازی‌های این فصل بالانشینان جدول است و امیدواریم پس از روند تساوی‌های اخیر به 3 امتیاز بازی دست پیدا کنیم.

وی افزود: دوست ندارم زیاد به بازی‌های گذشته بپردازم اما شایسته پیروزی در 3 بازی اخیر بودیم و حتی اگر داوران 3 پنالتی ما را در این بازی‌ها می‌گرفتند امروز اوضاع بهتری داشتیم.

سرمربی فولاد خوزستان گفت: پیکان هرچند در چند بازی گذشته خود موفق به کسب 3 امتیاز نشده اما از تیم‌های باکیفیت رقابت‌های امسال است و می‌خواهیم در یک بازی جوانمردانه 3 امتیاز را به اندوخته‌های خود اضافه کنیم.

وی با بیان اینکه مجموعه باشگاه فولاد خوزستان احترام زیادی برای جامعه داوری قائل است، عنوان کرد: اینکه در یک بازی حساس داوری جوان و تهرانی برای بازی ما با پیکان تهران انتخاب می‌کنند، خوب نیست و امیدواریم کمیته داوران در بازی‌های آینده این موضوع را رعایت کند.

پورموسوی با ابراز امیدواری برای ادامه شرایط رو به رشد فولاد خوزستان بیان کرد: اگر می‌توانستیم بازی‌های گذشته‌مان را با برد پشت سر بگذاریم وضعیت بهتری داشتیم اما مطمئنم تماشگران از دیدن این بازی لذت می‌برند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *