اوج هیجان در بابل، مدعیان در اندیشه پیروزی

هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایران جام آزادگان در حالی از امروز آغاز می‌شود که کم‌کم هیجان در این بازی‌ها به اوج می‌رسد.

دیدارهای این هفته امروز با 4 دیدار آغاز می‌شود اما اوج حساسیت در بازی‌های فرداست، جایی‌ که دو تیم مدعی نفت مسجدسلیمان و خونه به خونه بابل از ساعت 14 سه‌شنبه در بابل و در دیداری 6 امتیازی به مصاف هم می‌روند. ازآنجایی‌که خونه به خونه با اسکوچیچ جان تازه‌ای گرفته و بار دیگر خود را به‌عنوان مدعی صعود مطرح کرده و نفت صدرنشین نمی‌خواهد فاصله امتیازی‌اش با رقبا کم شود، این بازی حساس‌ترین بازی این هفته لیگ است.

از سویی نفت 46 امتیازی در دو بازی اخیر خود یک امتیاز گرفته و به روند خوبش اندکی خلل وارد شده است و می‌خواهد بار دیگر به نوار پیروزی‌هایش برگردد و از سوی دیگر خونه به خونه با 39 امتیاز رقبای سرسختی مثل اکسین، نساجی و بادران را برای رسیدن به صدر در اطراف خود می‌بیند که نمی‌خواهد از این کورس عقب بماند.

آنچه مسلم است بسیاری از تیم‌ها و رقبای نفت از باخت شاگردان فکری در دیدار فردا خوشحال خواهند شد اما نفتی‌ها با پیروزی در این دیدار می‌توانند گام بلندی به‌سوی صعود به لیگ برتر بردارند.

دیگر نماینده خوزستان یعنی شهرداری ماهشهر نیز در دیداری سخت میزبان یکی از بالانشینان جدول یعنی اکسین البرز است. شاگردان مرزبان که با 26 امتیاز در رده دوازدهم هستند، با وجود اینکه از انتهای جدول فاصله دارند اما به دنبال این هستند تا با کسب سه امتیاز این دیدار، حاشیه امنیت بیشتری برای خود ایجاد کنند اما شاگردان علی لطیفی که با 38 امتیاز در رده پنجم جدول قرار گرفته‌اند به دنبال این هستند تا با پیروزی در این بازی، به صدر جدول نزدیک‌تر شده و از رقبا عقب نمانند.

در دیگر بازی حساس این هفته، دو تیم پرطرفدار ملوان و نساجی در انزلی به مصاف هم می‌روند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *