پروژه‌های غیر کارشناسی و غیرعلمی انتقال آب خوزستان را دچار چالش جدی کرده است

جواد کاظم نسب صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز دررابطه با تحصن امروز نمایندگان مجلس، اظهار کرد: نمایندگان خوزستان امروز در جلسه علنی مجلس نسبت به طرح‌های انتقال آب، تداوم پدیده گردوغبار و سدسازی در مقابل جایگاه هیئت‌رئیسه مجلس تحصن کردند.

وی بابیان اینکه انتقاد نمایندگان خوزستانی در مجلس در جهت اعلام همبستگی با مردم استان است، گفت: سال‌ها است پروژه‌های غیر کارشناسی و غیرعلمی انتقال آب و سدسازی  خوزستان را دچار چالش جدی کرده است.

نماینده مردم اهواز، کارون، حمیدیه و باوی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مخالفت نمایندگان با مواردی از بودجه سال 97 که در آن ردیف‌هایی برای طرح بهشت‌آباد در نظر گرفته‌شده بود نیز از موارد اعتراض و تحصن نمایندگان بود

کاظم نسب با تأکید بر لزوم به تعلیق درآوردن طرح‌های انتقال آب از خوزستان عنوان کرد: دولت باید در کمترین زمان ممکن برای مسئله ریزگردها و نجات تالاب‌ها تصمیمات جدی بگیرد.

وی با اشاره به 120 برابر غلظت گردوخاک ظرف دو روز گذشته گفت: شرایط ناشی از غلظت گردوخاک  نشان داد طرح‌هایی که مسئولان به‌منظور مقابله با ریزگرد مدعی آن‌ها هستند موقتی است و نتایج موردنیاز از آن گرفته نشده است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *