قربانیان ریزگردها در خوزستان کمتر از جنگ نیست

مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی فردا برابر فولاد خوزستان با اشاره به غیبت 7 بازیکن پیکان در بازی فردا اظهار کرد: جوانانی در این بازی حاضر می‌شوند که مترصد فرصت برای تصاحب آینده هستند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران با بیان اینکه در نیم فصل نخست نتایج خوبی کسب کردیم، گفت: در نیم فصل دوم به دلیل برخی از مشکلات مانند اوضاع بد زمین تمرینی و عدم تقویت تیم نتوانستیم نتایج خوبی کسب کنیم و کمی از صدر جدول دور شدیم.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه چرا ستاره‌های ایرانی خیلی زود افول می‌کنند، عنوان کرد: مشکلات فوتبال ما باید به صورت عمیق دیده شود و کارشناسان، دانشگاهیان و اهالی فوتبال این موضوع را بررسی کنند که چرا در 4 دهه گذشته از صعود به المپیک باز ماندیم و یا در دو دهه گذشته نتوانستیم در رقابت‌ با باشگاه‌های آسیایی نتایج خوبی کسب کنیم. بحث ستارگان فوتبال هم مانند این دو بحث خیلی مهم است و باید ریشه یابی شود.

جلالی با اشاره به وضعیت آب و هوای اهواز عنوان کرد: ریزگردها به نسبت جنگ تحمیلی از خوزستانی‌ها قربانی گرفته و باید فکری به حال این آب و هوا کرد. هرچند می‌گویند حل این مشکل به زمان نیاز دارد اما بنده یادم می‌آید که در دوره حضور در خوزستان تمرینات تیم‌ها تحت تأثیر ریزگردها قرار می‌گرفت.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *