شهردار رامهرمز استعفا داد

بهزاد بوری‌سرحانی ظهرامروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رامهرمز اظهار‌کرد: شهردار رامهرمز روز گذشته استعفای خود را تقدیم شورای‌شهر کرد و در جلسه مربوطه شورا هم با یک مصوبه با استعفای وی موافقت شد.

وی افزود: البته این استعفا و مصوبه شورا باید در «کمیته تطبیق مصوبات با قانون» در فرمانداری شهرستان تایید شود، و تا انجام این کار و طی شدن این روند نورالدین موسی در همین سمت مشغول به فعالیت است.

رئیس شورای‌شهر رامهرمز به دلایل استعفا شهردار هم اشاره‌کرد و گفت: نورالدین موسی از نیروهای رسمی سازمان بنادر و دریانوردی است و دلیل استعفای وی نیز عدم موافقت‌ و همکاری این سازمان بوده، البته در صورت ماندن در این سمت و استعفا از سازمان بنادر ممکن بود آینده شغلی‌اش به خطر بیفتد.

وی در پایان بیان‌داشت: رامهرمز با حجم مشکلات و کمبودهای زیاد شهری مواجهه است، اما با این وجود همه اعضای شورای‌شهر و مجموعه شهرداری برای آسایش همشهریان نهایت سعی و تلاش خود را می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی نورالدین موسی فوق لیسانس مدیریت دولتی از دانشگاه آزاد اسلامی دارد و قبل‌ از‌ این در سازمان بنادر و دریانوردی بندر امام‌خمینی مشغول به کار بوده است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *