صفحه اصلی اخبار خوزستان حوادث در جاده های خوزستان 25 نفر مصدوم بر جا گذاشت

حوادث در جاده های خوزستان 25 نفر مصدوم بر جا گذاشت

0 خواندن ثانیه
0
0
24

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: برخورد 2 دستگاه موتورسیکلت با یکدیگر در جاده مسجدسلیمان – گلگیر در ساعت 22:07 شنبه شب، 2 نفر مصدوم بر جای گذاشت.
شهیار میرخشتی افزود: مصدومان توسط ماموران امدادی اورژانس 115 به بیمارستان 22 بهمن مسجدسلیمان منتقل شدند.
وی بیان کرد: واژگونی خودروی پژو 405، در جاده هندیجان – دیلم در ساعت 23:45 شنبه شب، 6 نفر مصدوم بر جای گذاشت که به بیمارستان منتقل شدند.
میرخشتی ادامه داد: واژگونی خودروی پیکان در ساعت 8:21 یکشنبه در جاده امیدیه – ماهشهر، نیز پنج نفر مصدوم برجا گذاشت که به بیمارستان امام رضا (ع) امیدیه منتقل شدند.
همچنین به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان نیز گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو زانتیا با یک دستگاه موتورسیکلت در جاده بندر ماهشهر – هندیجان در ساعت 11:14 دقیقه روز یکشنبه، 2 نفر مصدوم شدند که یک نفر از مصدومان برای درمان به بیمارستان منتقل شد.
علی خدادادی افزود: همچنین در ساعت یک بامداد یکشنبه نیز بر اثر واژگون شدن یک دستگاه خودرو ال 90 در جاده باغملک 2 نفر مصدوم شدند که برای درمان به بیمارستان منتقل شدند.
وی همچنین به تصادف شامگاه شنبه در مسیر شادگان – دارخوین رخ داد اشاره کرد و گفت: در این حادثه که در ساعت 20:30 بر اثر برخورد 2 دستگاه خودرو سمند رخ داد هشت نفر مصدوم شدند که 2 نفر از مصدومان به بیمارستان منتقل شدند.
بر اساس آمار اورژانس 115 خوزستان و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان از روز اول تعطیلات نوروز تا چهارم فروردین در مجموع 76 نفر مصدوم و چهار نفر کشته شدند.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در اخبار خوزستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

خوزستان و رنگین کمان اقوامش، نمایشی کهن از آداب و رسوم اصیل ایرانی

 استان خوزستان که همواره به رنگین کمان اقوام شهره بوده است، در جای‌جای خود آداب و رسوم ارز…