بیش از نیم میلیون نفر روز در مراکز اسکان نوروزی آموزش‌وپرورش خوزستان پذیرش شدند

محمد تقی زاده بابیان اینکه تاکنون 225 هزار و 804 نفر در محل‌های اسکان نوروزی پذیرش شدند، اظهار کرد: از این تعداد، 160 هزار و 456 نفر فرهنگی و 65 هزار و 348 نفر غیرفرهنگی هستند.

وی در ادامه گفت: مراکز اسکان نوروزی تا پایان روز چهاردهم اسکان 587 هزار و 90 نفر روز پذیرش داشتند که از این تعداد، 417 هزار و 186 نفر روز فرهنگی و 169 هزار و 905 نفر روز مربوط به مراجعان غیرفرهنگی است.

تقی زاده بابیان اینکه پروژه اسکان نوروزی آموزش‌وپرورش خوزستان در نوروز 97 با موفقیت به پایان رسیده است، اظهار کرد نتایج نظرسنجی‌ها به‌عمل‌آمده از میهمانان نوروزی نشان می‌دهد که فعالیت مراکز و پایگاه‌های اسکان نوروزی آموزش‌وپرورش خوزستان رضایت‌بخش بوده است. توزیع بیش از 60 هزار بروشور راهنمای اسکان نوروزی و انتشار برنامه تلفن همراه “راهنمای اسکان فرهنگیان خوزستان” نقش به سزایی در جلب این رضایت‌مندی داشته است.

مدیرکل آموزش‌وپرورش خوزستان در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات متولیان اسکان نوروزی آموزش‌وپرورش خوزستان، گفت: بیش از ۳ هزار نیروی ستادی، خدماتی و اجرایی وظیفه خدمات‌رسانی به میهمانان نوروزی را در طول ایام نوروز بر عهده داشتند.

تقی زاده در پایان یادآور شد: مدارسی که برای اسکان میهمانان نوروزی در نظر گرفته‌شده بود شامل ۷۵۰ کلاس ویژه، ۴ هزار و ۷۰۰ کلاس درجه‌یک و ۵ هزار و ۵۵۰ کلاس درجه دوم است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *