افتتاح بیمارستان 96 تختخوابی بخشی از مشکلات درمانی باغملک را رفع می‌کند

رضا هژبر پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در باغملک، اظهار کرد: پوشش همگانی سلامت به این معنی است که همه افراد جامعه خدمات موردنیاز سلامت را بی‌هیچ فشار مالی دریافت کنند، خدماتی که به‌اندازه کافی باکیفیت بوده و باعث بهتر شدن وضعیت سلامت افراد دریافت‌کننده خدمت می‌شود.

وی افزود: سلامت پایه و اساس توسعه اقتصادی درازمدت و پیشرفت جامعه است و نظام بهداشتی در تمام کشورها در جهت رسیدن به پوشش همگانی سلامت نیاز به تقویت دارد و همه باید مشارکت و همکاری کنند.

هژبر پور با تشریح خدمات ارائه‌شده در طرح تحول نظام سلامت در شهرستان باغملک، بیان کرد: بخش بهداشت و درمان باغملک با دارا بودن 10 مرکز بهداشتی و درمانی، 61 خانه بهداشت، 4 پایگاه بهداشتی، 5 اورژانس جاده‌ای، یک اورژانس شهری و بیمارستان شهید طباطبایی کار ارائه خدمات بهداشتی و درمانی را در سرلوحه کاری خود قرار داده است تا جایی که آمار مراجعه‌کنندگان به مراکز و بیمارستان بیش از 22 هزار نفر در 15 روز تعطیلات نوروزی امسال بوده است.

وی گفت: پروژه‌هایی در حال احداث در شهرستان است که می‌تواند باری از مشکلات درمانی مردم شهرستان را مرتفع نماید و مهم‌ترین آن‌ها بیمارستان 96 تختخوابی است که تمام تلاش خود را جهت تکمیل، تجهیز و افتتاح آن به کارخواهیم گرفت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان باغملک افزود: مراکز بهداشتی و درمانی شماره یک و ابوالعباس، آموزشگاه بهورزی، اورژانس جاده‌ای هوره، کلینیک تخصصی بیمارستان شهید طباطبایی، مرکز بهداشتی درمانی و 2 پروژه دیگر در شهر صیدون در آینده نزدیک افتتاح خواهند شد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *