هواداران علت موفقیت ما در تمام دیدارها هستند/با آمادگی کامل و تمرکز کافی وارد میدان می‌شویم

وینفرد شفر صبح امروز در نشست خبری فینال جام حذفی، اظهار کرد: حضور در فینال جام حذفی موفقیت بزرگی است و امیدوارم در این فینال مسابقه خوبی را به نمایش بگذاریم.

وی با تأکید بر اینکه حضور در فینال جام حذفی سخت است، عنوان کرد: تیم‌هایی به دیدار نهایی جام حذفی می‌رسد که خوب و خوش شانس باشند و بر همین اساس به تیم خود افتخار می‌کنم.

سرمربی استقلال تهران گفت: دلیل موفقیت ما در تمام عرصه و دیدارها تماشاگران و هواداران است و من از حمایت آنها تشکر و قدردانی می‌کنم، حمایت آنها پس از شکست در دربی را فراموش نمی‌کنم و این حمایت آنها بود که استقلال را حفظ کرد.

وی افزود: هدف ما و تماشاگران این است که استقلال را برای کسب موفقیت در آسیا پایه‌گذاری کنیم.

شفر در رابطه با دیدار امروز تیم خود با خونه به خونه، اظهار کرد: بازی آسانی را در پیش و رو نداریم و از پیش برنده نیستیم، باید ۹۰ دقیقه بازی را در کنترل داشته باشیم.

وی عنوان کرد: ما امروز با بهترین تیم به میدان می‌رویم و باید با تمرکز کافی و بدون خطا و اشتباه عمل کنیم و دقیقا همان عملکردی را خواهیم داشت که با تیم‌های العین و الهلال داشتیم.

سرمربی تیم استقلال تهران در پاسخ به این سؤوال که علت تأخیر در تمدید قرارداد بحث مالی است، گفت: فقط بحث مالی نیست، این شایعات و صحبت‌های مطرح شده مهم نیست، برای من همکاری و اعتماد متقابل مهم است، اگر دنبال موفقیت هستیم باید در یک مسیر گام برداریم.

وی افزود: امیدوارم تمدید قرارداد امشب انجام بگیرد و تاکنون لیست ورود یا خروجی ارائه نکردیم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *