صفحه اصلی اخبار خوزستان حجاب محدودیتی برای ورزش قهرمانی بانوان نیست

حجاب محدودیتی برای ورزش قهرمانی بانوان نیست

0 خواندن ثانیه
0
0
30

فرشته خسروی جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کسب این قهرمانی حاصل تلاش مداوم و اردوهای مستمر و طولانی مدتی بود که پشت سر گذاشتیم، ضمن اینکه بازی‌های تدارکاتی با تیم‌های برتر دنیا مانند ایتالیا، روسیه و اوکراین باعث شد نقاط ضعف را شناخته و برطرف کنیم تا با قدرت روی سکوی نخست آسیا قرار بگیریم.
وی تاکید کرد: سطح این رقابت‌ها بسیار بالا بود و تیم ها با سرمایه گذاری انجام شده، نسبت به چندسال اخیر پیشرفت زیادی داشتند و با برنامه‌ریزی پا به این مسابقات گذاشته بودند.
وی گفت: با تلاش توانستم انتظاری که مربیان تیم ملی از من داشتند را برآورده کنم و در بازی مقابل ازبکستان موفق شدم یک گل به ثمر برسانم.
بازیکن ایذه‌ای تیم ملی فوتسال بانوان از پتانسیل بالای بانوان این شهرستان در رشته‌های ورزشی سخن گفت و بیان داشت: با حمایت‌های بیشتر مسئولین در سال‌های آینده بیش از پیش نام بانوان ورزشکار ایذه‌ای در میادین مختلف شنیده خواهد شد.
شهرستان ایذه با حدود 220 هزار نفر جمعیت در شرق استان خوزستان قرار دارد، فاصله این شهرستان تا اهواز 183 کیلومتر است.
بانوان ایذه‌ای در رشته‌های مختلف ورزشی مانند فوتسال، فوتبال، ووشو، کاراته و کشتی کلاسیک موفقیت‌های فراوانی کسب کرده ‌اند، این در حالی است که چندین رشته ورزشی بانوان در این شهرستان فعال است اما این ورزشکاران سالن اختصاصی برای تمرین ندارند.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در اخبار خوزستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

احتمال غیبت اعجوبه 16 ساله ورزش خوزستان از رقابت‌های آسیایی به‌خاطر 6 میلیون تومان

 خبرگزاری ورزشکاران شهرستان بندر ماهشهر علیرغم میزبانی این شهرستان از مسابقات بین‌المللی ب…