عضو خبرگان رهبری:روحیه شهادت طلبی انقلاب را بیمه کرده است

 آیت ا… عبدالکریم فرحانی روز چهارشنبه در آیین تشییع پیکر شهید نوید حقیقت شناس از شهدای برقراری نظم و امنیت در خوزستان بیان کرد: امروز امنیت پایدار کشور به برکت حضور موثر نیروهای مسلح و شهدای عرصه نظم و امنیت، در صحنه است.
وی افزود: نیروهای استوار مسلح خوزستان در راه برقراری نظم و امنیت جان می دهند اما اجازه‌ خودنمایی به مجرمان و دشمنان را نمی دهند.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: ملتی که استقامت در راه خدا نداشته باشد، عزت و استقلال نیز ندارد اما امروز کشور ما به برکت این روحیه شهادت طلبی دارای این عزت و اقتدار است.
وی بیان کرد: تلاش سال های گذشته نیروی انتظامی خوزستان در مبارزه با مجرمان و اشرار قابل تقدیر است چرا در راه برقراری امنیت با وجود مشکلات این استان مرزی، شاهد امنیت پایدار در مرزها و شهرها هستیم.
آیت ا… فرحانی گفت: اکنون در هر نقطه ای از خوزستان ، آثار ولایتمداری را مشاهده می کنیم که این عزت و سربلندی این استان شهید پرور را به دنبال دارد.
وی بیان کرد:امروز ایران اسلامی به برکت استقامت مردم و رشادت های نیروهای مسلح، به الگویی برای سایر کشورهای اسلامی تبدیل شده است.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: خوزستان با توجه به شرایط خاصی که دارد نیازمند یک نگاه ویژه است و برای تثبیت این امنیت باید به آن توجه بیشتری شود.
وی ادامه داد: زحمات فراوان نیروی انتظامی، مرزبانی، سپاه ،ارتش و بسیج قابل توصیف نیست اما استان مرزی خوزستان ، با این همه مشکلات نیاز توجه هرچه بیشتر مسئولان است.
آیین تشییع پیکر مطهر شهید گروهبان دوم نوید حقیقت شناس از شهدای نظم و امنیت درخوزستان
روز چهارشنبه با حضور جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح و مسئولان محلی در ستاد فرماندهی انتظامی خوزستان برگزار شد.
خودرو حامل سه متهم در جریان انتقال به جلسه دادرسی به قصد فراری دادن متهمان، یکشنبه هفته جاری در جاده رامشیر – رامهرمز مورد حمله مسلحانه اما ناکام قرار گرفت که 2 مامور از جمله حقیقت شناس مجروح شدند که این مامور فداکار در بیمارستان به شهادت رسید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *