حضور مثلث جدید برزیلی در ترکیب فولاد خوزستان

تیم فوتبال فولاد خوزستان با حضور 3 بازیکن برزیلی قدم به فصل جدید لیگ برتر خواهد گذاشت.

به گزارش خوزستان خبر، مثلث برزیلی متشکل از لوسیانو پریرا، مگنو باتیستا و آگوستو سزار که فصل گذشته در ترکیب تیم نفت آبادان عملکرد درخشانی داشتند، با پایان لیگ هفدهم از جمع زردپوشان آبادانی جدا شدند و این بار باید منتظر تشکیل یک مثلث جدید برزیلی در ترکیب فولاد خوزستان باشیم.

مگنو باتیستا به پیکان رفت، آگوستو سزار راهی لیگ مکزیک شد و لوسیانو پریرا مهاجم گلزن برزیلی که با پیراهن فولاد به فوتبال ایران معرفی شده بود، بار دیگر با فولاد به توافق رسیده و برای ثبت قرارداد رسمی وارد ایران شده است.

همچنین مسئولان تیم فولاد خوزستان در مصاحبه‌های روزهای اخیر با رسانه‌ها از توافق با یک مدافع و یک هافبک بازیساز برزیلی شاغل در لیگ این کشور خبر دادند و اعلام کردند که این بازیکنان نیز طی روزهای آینده برای امضای قرارداد با فولاد به ایران سفر می‌کنند. البته اسامی این مدافع و هافبک برزیلی هنوز اعلام نشده است.

بدین ترتیب پس از اینکه فولادی‌ها لیگ هفدهم را بدون استفاده از بازیکن خارجی سپری کردند، برای فصل جدید فعال‌ترین تیم لیگ در زمینه جذب بازیکن خارجی نشان داده‌اند و در لیگ هجدهم باید منتظر حضور یک مثلث برزیلی در ترکیب سرخ‌پوشان اهوازی باشیم.

باشگاه فولاد خوزستان برای هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران کسب مقام قهرمانی را هدف گذاری کرده است و یارگیری این تیم براساس اعلام نیاز کادر فنی در زمینه تحقق هدف گذاری فصل جدید انجام می‌شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *