برگزاری جشن عاطفه ها در مدارس رامشیر

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رامشیر از برگزاری جشن عاطفه ها در سطح مدارس این شهرستان خبر داد .
موسی حاجی زاده با اعلام این خبر افزود : دراین مراسم که باحضورمسئولین ادارات و آموزش و پرورش در یکی از مدارس وهمزمان باکلیه مدارس شهرستان برگزار شد زنگ جشن عاطفه ها بصدا درآمد و با همکاری اداره اوقاف و مرکزنیکوکاری و خیرین مبلغ 295 میلیون ريال لوازم التحریرتهیه وتحویل دانش آموزان بی بضاعت گردید .
حاجی زاده با بیان اینکه جشن عاطفه ها هر سال با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) برپا می شود اظهار داشت : امید داریم با همکاری دانش آموزان توانمند و معلمین ارجمند بتوانیم قسمت زیادی از هزینه های دانش آموزان بی بضاعت را پرداخت نماییم.
وی با عنوان اینکه مهمترین اهداف برگزاری این جشن تکریم دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند است خاطر نشان کرد : دانش آموزان قشر عظیمی از جامعه را تشکیل می دهند که تأثیر به سزایی در چرخه های اصلی کشور مانند صنعت ، اقتصاد ، فرهنگ و علم دارند لذا باید امکانات مناسب در اختیار دانش آموزان قرار بگیرد تا آن ها با ابتکارات و نوآوری های خودشان قدمی در راه خدمت به کشور و ملت بردارند .
حاجی زاده استقبال دانش آموزان را در این امر خیر ستود و ضمن تقدیرازمسئولین آموزش وپرورش و خیرین شهرستان رامشیرخواستار تداوم این همکاری شد .

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *