بازی با پرسپولیس فرصت خوبی برای بازیکنان جوان تیم است

داریوش یزدی چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس در هفته سوم لیگ برتر ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: تیم ما تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه است که امیدواریم با آنها بتوانیم در ادامه راه نتایج بهتری کسب کنیم اگرچه در 2 بازی گذشته هم عملکرد خوبی داشتیم.
وی با اشاره به این که در بازی هفته قبل مقابل پدیده در طول 90 دقیقه بازی را واگذار نکردیم افزود: بازیکنان ما باید بدانند که فوتبال فقط 90 دقیقه نیست بلکه یکسری عوامل دیگر باعث می شود که نتیجه را واگذار کنیم لذا باید تمرکزشان تنها در میدان باشد.
سرمربی استقلال خوزستان با بیان این که فرق بین بازیکنانی که دیده می‌شوند و آن هایی که دیده نمی‌شوند تنها در بازی کردن است گفت: بازیکنی مانند وحید خشتان که از لیگ دو به لیگ برتر آمده و کسی هنوز او را به طور کامل نمی‌شناسد قطعا می‌تواند پیشرفت کند و در ادامه بازیکن خوبی شود.

وی در خصوص تیم پرسپولیس عنوان کرد: وجه تمایز برانکو با سایر مربیان لیگ رفتار حرفه ای این مربی با بازیکنان و باشگاه است که این موضوع می‌تواند برای بقیه مربیان الگو باشد. با شناختی که از پرسپولیس داریم با تمام قوا به مصاف این تیم می رویم و امیدوارم در این بازی عملکرد خوبی داشته باشیم.

یزدی با اشاره به حمایت هواداران و حضور آن ها در ورزشگاه گفت: وقتی که سه سال پیش تیم استقلال خوزستان قهرمان لیگ برتر شد انسجام خوبی بین بازیکنان، مربیان، هواداران و مسئولان استان رقم خورده بود و این امر منجر به قهرمانی تیم شد.

وی با بیان این که تیم سپاهان بر خلاف تیم ما که تنها با 30 میلیارد ریال بسته شده، 500 میلیارد ریال هزینه کرده، افزود: تیم ما علاوه بر این 470 میلیارد ریال بدهکار است لذا شرایط ما با بسیاری از تیم ها بسیار متفاوت است که امیدواریم با همدلی و کار بیشتر این نقیصه را جبران کنیم.

برانکو به نشست خبری قبل از بازی با استقلال خوزستان نرسید
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل تأخیر در پرواز در نشست خبری پیش از بازی با تیم استقلال خوزستان حاضر نشد.
به گزارش ایرنا برانکو اوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل تأخیر در پرواز در نشست خبری پیش از بازی با استقلال خوزستان حاضر نشد و این موضوع ناراحتی خبرنگاران را در پی داشت.
با وجود این که انتظار می رفت به مناسبت فرا رسیدن 17 مردادماه روز خبرنگار، سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری حاضر شود اما باز هم شاهد عدم حضور این مربی در نشست های قبل از بازی بودیم.
در طول چند سال اخیر در اغلب بازیها به دلیل آنچه تاخیر در پرواز مربی تیم مهمان عنوان می شود ،اکثر نشست های خبری قبل از بازی تنها با حضور یک مربی برگزار می شود .
2 تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس در چارچوب دیداری از هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ بر‌تر باشگاه‌ های کشور از ساعت 20:30 فردا پنجشنبه در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم می‌روند.
تیم استقلال خوزستان فصل گذشته با 31 امتیاز در رده دوازدهم و تیم پرسپولیس با 65 امتیاز عنوان قهرمانی لیگ را از آن خود کرد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *