فرمانده انتظامی اهواز:150معتاد متجاهر در اهواز دستگیر شدند

پایگاه خبری پلیس سرهنگ محمد صفری افزود:ماموران پلیس در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، با انجام اقدامات تخصصی و گشت زنی های نامحسوس و هدفمند 150 معتاد متجاهر را از سطح پاتوق ها و معابر عمومی این شهرستان دستگیر و به مرکز ترک اعتیاد تحویل دادند.
وی با اشاره به اینکه بسیاری از این معتادان دارای پرونده سرقت و برهم زدن نظم عمومی بودند، گفت: بررسی پرونده ها در مراکز انتظامی نشان می دهد اعتیاد در بروز و وقوع جرایم و آسیب هایی همچون سرقت ، ولگردی ، تکدی گری ، مزاحمت ، اختلافات خانوادگی ، نزاع ، طلاق و فروپاشی خانواده نقش داشته است.
سرهنگ صفری ادامه داد: اعتیاد به مواد مخدر معضل خانمان سوزی است که علاوه بر قرار گرفتن در معرض ابتلا به انواع بیماری ها ، وجهه اجتماعی فرد را نیز در جامعه از دست می دهد.
وی گفت: به منظور پیشگیری از وقوع جرایم ، طرح های جمع آوری معتادان متجاهر که بیشتر مطالبه خود مردم است اجرا و نقاط آلوده و پاتوق های استعمال مواد مخدر از لوث برهم زنندگان نظم و امنیت پاکسازی می شود.
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز بیان کرد: پدیده شوم اعتیاد در صورت بی توجهی و احساس مسئولیت نکردن، در کمین تمامی اقشار اجتماعی قرار دارد، به همین دلیل باید با هوشیاری و مراقبت از خود، فرزندان و اطرافیان مان به طور همه جانبه با این پدیده شوم مبارزه کنیم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *