سه امتیاز بازی مقابل نساجی را نیاز داریم

عزیز فریسات روز چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نساجی قائمشهر با اظهار خرسندی از حضور تیم نساجی در لیگ برتر اظهار داشت: نساجی تیم بزرگ و ریشه ‌داری است که همچون تیم ملوان طرفداران زیادی دارد لذا نباید این حریف را دست کم بگیریم.
مربی تیم فولاد خوزستان با بیان این که هفته ‌های اول لیگ همیشه برای همه تیم‌ ها سخت است زیرا تیم‌ ها برای یکدیگر شناخته شده نیستند و نمی توان آن ها را به خوبی آنالیز کرد گفت: قطعا با گذشت 3، 4 هفته این شرایط تغییر خواهد کرد و عیار تیم ها به خوبی نمایان می شود اما باید بگویم که ما تیم خوبی داریم و شک نکنید هفته به هفته بهتر خواهیم شد.
وی در خصوص ناهماهنگی بین خطوط مختلف تیم فولاد خوزستان گفت: خیلی از ‌تیم ‌ها هنوز شکل واقعی خود را پیدا نکرده ‌اند و ما هم از این موضوع مستثنی نیستیم، قطعا با گذشت چند هفته از لیگ و شناسایی نقاط ضعف و قوت تیم، شرایط ما بهتر خواهد شد.
فریسات با اشاره به این که تیمی مثل فولاد که هواداران پرتعدادی دارد، همیشه به عنوان یک مدعی در لیگ ایران شناخته شده است افزود: فردا با تیمی بازی داریم که علاوه بر یارگیری مناسب از مربی جوان و کاربلدی سود می‌برد. حریف را به خوبی آنالیز کردیم و دنبال کسب یک نتیجه قابل قبول هستیم.
وی با بیان این که هواداران فولاد در سرما و گرما بدون هیچ چشم داشتی همیشه یار و یاور تیم بودند و شایسته تقدیر هستند افزود: از هواداران فولاد تقاضا دارم که فردا استقبال خوبی از بازی ما به عمل آورند.
سید سیروس پورموسوی سرمربی فولاد ، به دلیل کسالت در نشست خبری امروز حاضر نشد.
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران به دلیل تأخیر در پرواز در نشست خبری پیش از بازی با تیم فولاد خوزستان خوزستان حاضر نشد.
به گزارش ایرنا جواد نکونام، کاپیتان سابق تیم ملی و سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران به دلیل تأخیر در پرواز در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان حاضر نشد و این موضوع بار دیگر ناراحتی خبرنگاران را در پی داشت.
در طول چند سال اخیر در اغلب بازی ها به دلیل تاخیر در پرواز مربی تیم میهمان،اکثر نشست های خبری قبل از بازی تنها با حضور یک مربی برگزار می شود .
2 تیم فولاد خوزستان و نساجی مازندران در چارچوب دیداری از هفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ بر‌تر باشگاه‌ های کشور از ساعت 20:30 فردا پنجشنبه در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم می‌روند.
تیم فولاد خوزستان فصل گذشته با 44 امتیاز در رده هفتم قرار گرفت همچنین تیم نساجی با 64 امتیاز به عنوان تیم دوم جواز صعود به لیگ برتر را دریافت کرد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *