130کیلوگرم حشیش و تریاک در استان کشف شد

 به نقل از پایگاه اسلاع رسانی پلیس سردارحیدر عباس زاده عصر چهارشنبه در این خصوص اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهبهان در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر طی 2 عملیات موفق به کشف این مقدار مواد مخدر شدند.
این مقام ارشد انتظامی افزود : ماموران پلیس در یک عملیات خودرو سوداگران مرگ را در مسیر اهواز توقیف و در بازرسی از آن مقدار 80 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک جاسازی شده را کشف و یک قاچاقچی موادمخدر را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: همچنین ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهبهان نیز در ادامه برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر خودرو حامل مواد مخدر در مسیراین شهرستان را شناسایی و توقیف کرده و در بازرسی از آن مقدار 47 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش جاسازی شده را کشف و فرد قاچاقچی را دستگیر کردند.
*دستبند پلیس بر دستان قاتل فراری در ماهشهر
فرمانده انتظامی خوزستان همچنین به دستگیری عامل درگیری منجر به قتل در شهرستان ماهشهر اشاره کرد و گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر وقوع یک فقره قتل در خرداد ماه سال جاری در یکی از مناطق شهرستان ماهشهر، تیم مجربی از کارآگاهان پلیس آگاهی و مأموران انتظامی بررسی و کشف جزئیات پرونده و کشف حقیقت موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
این مقام ارشد پلیس افزود: با تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی و بررسی وقایع مربوط به قتل مشخص شد قاتل به هویت (س-ص) در یکی از مسیرهای منتهی به شهرستان ماهشهر با مقتول به هویت (ع-م) به صورت مسلحانه درگیر شده که پس از تیراندازی متقابل وی را مصدوم کرده که فرد مصدوم پس از مراجعه به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت می کند.
سردار عباس زاده با اشاره به اینکه مأموران پلیس آگاهی پس از انجام کار اطلاعاتی قاتل را شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر کردند، تصریح کرد: متهم به قتل با انگیزه اختلافات قبلی اعتراف کرد و یک قبضه اسلحه کلت کمری غیرمجاز -آلت قتل -از متهم کشف و ضبط شد و متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *