شایعه کردند با اتوبوس به تهران می‌رویم/ مقابل پرسپولیس بازی خوبی انجام می‌دهیم

بهروز مکوندی پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، در پاسخ به این سؤال که آیا کاروان نفت مسجدسلیمان از طریق زمینی به تهران سفر می‌کند، اظهار کرد: نمی‌دانم این شایعات از کجا سرچشمه می‌گیرد، ما امروز بعدازظهر با هواپیما به تهران می‌رویم و صحبتی مبنی بر رفتن ما با اتوبوس مطرح نبوده است.

وی افزود: مشکلات مالی این روزها در اکثر تیم‌ها با شدت و ضعف وجود دارد که ما نیز از این قاعده مستثنی نیستیم ولی واقعیت این است که بازیکنان و کادرفنی با تلاش مدیریت باشگاه درصدی از قرارداد خود را دریافت کرده‌اند و مدیران باشگاه هر روز در تلاش هستند تا مشکلات را برطرف کنند.

مربی نفت مسجدسلیمان گفت: نمی‌گویم مشکل مالی در تیم ما وجود ندارد اما هنوز به آن حد نرسیده که بخواهیم از طریق زمینی به تهران برویم.

مکوندی درباره «سی‌دی‌به» مهاجم اهل مالی که چند هفته است قرار است به ایران بیاید، بیان کرد: آخرین خبری که از این بازیکن داشتم این بود که روز گذشته به تونس رفته بود تا از آنجا به ایران بیاید اما متأسفانه برای ویزای وی مشکل پیش آمد اما گفته شده تا چند روز آینده حتما به ایران می‌آید و باید سر تمرینات ما حاضر شود تا در صورت تأیید کادرفنی، قرارداد ببندد.

وی در خصوص بازی حساس تیمش برابر پرسپولیس نیز اظهار کرد: پرسپولیس باوجود محرومیت از نقل و انتقالات با پیوستن عالیشاه و نواللهی تقویت شده و تیمی است که دو سه سال است به عنوان مدعی مطرح است و می‌دانیم بازی سختی داریم.

مکوندی ادامه داد: مقابل پرسپولیس دست و پا بسته نخواهیم بود و می‌خواهیم با ارائه یک بازی خوب، نتیجه خوبی نیز به‌دست بیاوریم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *