حاتمی اسکلت قهرمان را به «ممکو» می‌برد؟!

 مهران حاتمی پس از سه سال دوری از خوزستان، سرانجام سکان هدایت تیم سابق خود را که با آن خاطرات افتخارآمیزی را کسب کرد، در دست گرفت.

حاتمی کمتر از دو هفته دیگر باید همراه با پتروشیمی در جام باشگاه‌های آسیا شرکت کند، حضوری که از هم‌اکنون جریان منفی بر سر نتیجه‌گیری بندرامامی‌ها در محافل بسکتبالی به راه انداخته است.

این مربی در طی دو فصل گذشته سکان هدایت شهرداری تبریز را بر عهده داشت که موفق شد همراه با این تیم در دو سال متوالی نتایج خیره کننده‌ای را کسب و سرانجام با منصفانه‌ترین بضاعت به مقام قهرمانی لیگ برتر برساند.

وی اکنون تفکر خویش را به بندرامام منتقل خواهد کرد و طی آن، با توجه به نامشخص بودن وضعیت مدافع عنوان قهرمانی برای حضور در لیگ برتر، گمان می‌رود چند ستاره تأثیرذار تیم شهرداری تبریز در فصل گذشته، همراه با مهران حاتمی راهی ممکو شوند.

آرن داودی یکی از سه point gard  برتر ایران، فصل گذشته نقش بسزایی را در قهرمانی تبریزی‌ها ایفا  و شاهین‌طبع را متعاقد کرد تا او را در 33 سالگی به اردوی تیم ملی فراخوانده و در بازی‌های آسیایی از وی استفاده کند.

به نظر می‌رسد با توجه به خلأیی که بندرامامی‌های در پست یک احساس می‌کنند، پیوستن آرن به پتروشیمی چندان هم دور از انتظار نباشد.

یکی دیگر از ارکانی که به حاتمی در کسب عنوان قهرمانی مدد بسیاری رساند، اصغر کاردوست بود.

مردان ممکو از داشتن یک center forward قدرتی در زیر حلقه چندان بدشان نمی‌آید و چه بهتر که این پست پنج یک با تجربه تآثیرگذار و برنده در نبردهای زیر سبد همچون کاردوست باشد، گرچه در سال‌های اخیر این بازیکن کمک شایانی به تیم ملی کشورمان نکرده است.

دیگر بازیکنی که شاید باز هم در سالن اندیشه شهرک بعثت ماهشهر دست به توپ شود، روزبه ارغوان است که از او به عنوان جانشین حدادی در تیم ملی یاد می‌شود.

ارغوان در فصل گذشته هر جا که با خستگی کاردوست مواجه می‌شد، جور او را به خوبی در پست پنج می‌کشید.

گرچه بندرامامی‌ها علاقه زیادی به جذب بازیکنان جوان نشان داده‌اند و به عنوان مثال، بهنام یخچال نمونه انکار ناپذیری از علاقه پتروشیمی به پرورش یک ستاره است، باید منتظر ماند و دید که حاتمی از سجاد پذیرفته که فصل گذشته پدیده بی چون و چرای مسابقات بود، برای حضور در تیمش دعوت به عمل خواهد آورد یا خیر.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *