برگزاری بیش از ۱۰۰ برنامه ویژه دفاع مقدس در خرمشهر

ثامر چنعانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرمشهر، اظهار کرد: امسال برای هفته دفاع مقدس بیش از ۱۰۰ برنامه در شهرستان توسط اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: تجمع بزرگ نیروهای مسلح از جمله برنامه‌های دفاع مقدس است که در نخستین روز از این هفته در صحن شهدای مسجد جامع برگزار می‌شود.

دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس خرمشهر گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس تابلویی با نقش ۷۰۰ رزمنده خرمشهری در موزه دفاع مقدس خرمشهر نصب می‌شود که برای آن ۱۳۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی عنوان کرد: تقدیر از روحانیون و اصناف نقش‌آفرین در دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس است، همایش روحانیت در چهارمین روز این هفته در حوزه علمیه سیدالشهدا(ع) و همایش اصناف نیز در اتاق اصناف و با حضور بازاریان رزمنده برگزار می‌شود.

چنعانی اظهار کرد: در آخرین روز از هفته دفاع مقدس یادآوره شهید جهان‌آرا و ۵ فرمانده شهید خرمشهری در سینما نخل خرمشهر برگزار می‌شود و همچنین در این مراسم از دو کتاب در زمینه دفاع مقدس رونمایی خواهد شد.

دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس خرمشهر گفت: کلنگ‌زنی ساختمان اتاق اصناف، برگزاری نشست هم اندیشی شاعران و نویسندگان، تجمع زنان زینبی و برپایی نمایشگاه عکس و پوستر با موضوع دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در خرمشهر است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *