کارون اروند خرمشهر – شهرداری ماهشهر / دربی خوزستانی‌های لیگ یک

 عصر امروز در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایران، لیگ آزادگان تیم‌های فوتبال کارون اروند خرمشهر و شهرداری ماهشهر داربی خوزستانی‌های لیگ یک را برگزار می‌کنند.

این بازی که از ساعت 18 در استادیوم نفت و گاز اروندان خرمشهر برگزار می‌شود، حساسیت‌های خاصی برای هر دو تیم دارد. کارون اروند که تا کنون از 5 بازی خود 6 امتیاز کسب کرده و در رده دهم است، قصد دارد با پیروزی در این بازی خانگی خود را به صدر جدول نزدیک کند و از مدعیان صعود در هفته‌های آینده باشد.

شهرداری نیز 5 بازی انجام داده که فقط 1 امتیاز از این دیدارها کسب کرده و در قعر جدول قرار دارد، شاید می‌خواهد استارت بردهایش را از بازی مقابل اروند بزند و به ناکامی‌های خود پایان بدهد.

اما نکته مشترک هر دو تیم کارون اروند و شهرداری ماهشهر انتقادات فراوانی است که در بحث حضور بیش از 70 درصد بازیکن و مربی غیربومی‌ به این تیم‌ها وارد می‌شود، به‌ویژه اینکه نتایج اروندی‌ها چنگی به دل نزده و نتایج شهرداری ماهشهر نیز تأسف‌بار بوده است.

میثاقیان و مهابادی هر دو می‌دانند با شکست در این بازی جایگاه‌شان به خطر می‌افتد و باید تلاش کنند تا با پیروزی در این دیدار، به وضعیت تیم‌های‌شان سروسامانی بدهند. تیم‌هایی که با کادرفنی و بازیکنان‌شان جذابیت چندانی برای خوزستانی‌ها ندارند و شاید بتوانند با کسب نتایج خوب هواداران را به خود جذب کنند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *