واکنش مدیرکل بندر خرمشهر به انتقادهای نماینده

محمد محسنی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرمشهر، با اشاره به انتقادهای اخیر از بندر خرمشهر توسط برخی از مسؤلان، اظهار کرد: ما علاوه بر انجام وظایف خود در بندر خرمشهر، از خدمات اجتماعی نیز غافل نبودیم و بر همین اساس در هفته جاری گزارشی تحت عنوان از آبان تا آبان را منتشر خواهیم کرد.

وی عنوان کرد: در جلسه‌ای بنده به علت عدم حضور توسط یکی از مسؤلین امپراطور خطاب شدم، در حالی که برای حضور در آن جلسه از من دعوت نشده بود و اصلا آن جلسه در حوزه وظایف سازمانی ما هم نبود.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: بنده خادم مردم خرمشهر هستم و به این شهر و مردم مظلومش تعلق خاطر دارم، کارآیی و خدمات فراوان در مدت یک سال حضور من در خرمشهر دال بر این مطلب است و ما ادعا داریم که در تحول زندگی اقتصادی مردم پیشرو بودیم.

وی عنوان کرد: اجرای پروژه‌های مختلف و رشد محسوس آنها از جمله ساخت اسکله‌های گردشگری، پایانه  اختصاصی کانتینری، افزایش آمار صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس، انجام خدمات اجتماعی در حوزه‌های مختلف و… از جمله اقدامات بندر در یک سال گذشته بود.

محسنی تاکید کرد: برخلاف اظهارنظرهای اخیر گزارشات و عملکردهای ما معتبر، واقعی و مستدل است و به دیگران توصیه می‌شود که با دقت مطالب را ایراد کنند.

وی افزود: چهار معاون من فقط می‌توانند اظهارنظر کنند و گزارش دهند و هر فرد دیگری که بخواهد گزارشی از بندر خرمشهر به دیگران دهد، قابل قبول و معتبر نیست.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *