نتایج تیم فوتبال صنعت نفت آبادان قابل قبول نیست

عامر کعبی صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس با اشاره به اهمیت فوتبال برای مردم آبادان اظهار کرد: تیم فوتبال قدیمی و ریشه دار صنعت نفت آبادان اهمیت زیادی برای مردم آبادان دارد و بایستی تلاش و توجه بیشتری به این تیم بشود.

نماینده مردم آبادان با انتقاد از کسب نتایج ضعیف اخیر این تیم گفت: متاسفانه صنعت نفت آبادان در هفته‌های اخیر نتایج خوبی کسب نکرده است و مردم و هواداران از این مسئله به شدت ناراحت هستند.

عامر کعبی همچنین بیان کرد: مدیران و تصمیم گیران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بایستی هر چه سریعتر علل کسب نتایج اخیر را ارزیابی کنند و برای رفع آن اقدام فوری کنند.

وی با اشاره به لزوم توجه بیشتر به وضعیت موجود و برنامه ریزی مدون و مناسب برای آینده فوتبال آبادان افزود: بایستی در بازه‌های زمانی کوتاه مدت و بلند مدت برنامه مدون و هدف گذاری مناسب داشت تا آینده ورزش ریشه دار و با قدمت فوتبال در آبادان دورنماو هدف گذاری مناسبی داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس: تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مقابل تیم سایپا نتیجه را یک بر3 واگذار کردو با قبول شکست مقابل سایپا از گردونه رقابت‌های جام حذفی حذف شد.تماشاگران این تیم در شعارهای مختلفی که سر می‌دانند خواستار کناره‌گیری مدیرعامل باشگاه صنعت نفت شدند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *