انبار تجهیزات قاچاق حفاری چاه های نفت در اهواز کشف شد

سردار حیدر عباس زاده شامگاه دوشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز و تمرکز بر کشف انبارهای دپو کالا، ماموران پلیس آگاهی استان با رصد اطلاعاتی و شبانه روزی یک انبار بزرگ دپو ادوات حفاری قاچاق چاه های نفت را شناسایی کردند.
وی افزود:با هماهنگی مرجع قضائی اکیپی از ماموران مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی استان به محل اعزام و در بازرسی به عمل آمده تعداد زیادی ادوات حفاری چاه های نفت فاقد مجوز گمرکی کشف و ضبط کردند.
سردار عباس زاده با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را 250 میلیارد ریال برآورد کردند، عنوان داشت: در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر و تحویل مرجع قضائی شد.

*انهدام باند سارق محتویات داخل خودرو در ماهشهر
فرمانده انتظامی خوزستان همچنین از انهدام باند سارقان حرفه ای محتویات داخل خودرو با 67 فقره سرقت در شهرستان ماهشهر خبر داد و گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان ماهشهر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پلیس سه سارق حرفه ای که به صورت باندی اقدام به سرقت می کردند را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی چند عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
سردار عباس زاده تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به 67 فقره سرقت محتویات داخل خودرو در نقاط مختلف شهرستان ماهشهر اعتراف کردند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *