بیانیه ادارات و نهادهای دزفول به مناسبت 9 دی

ناحیه مقاومت بسیج دزفول در بیانیه ای با گرامیداشت سالروزحماسه ۹ دی نوشت: تاریخچه ۴۰ ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایتمدار ایران اسلامی نقش بسته اند.
در این بیانیه آمده است: دوران غرورآفرین دفاع مقدس و رشادت های جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفت های هسته ای جزو هویت هر ایرانی ولایتمدار و متعهد هستند.
این بیانیه می افزاید: دشمنان و فتنه گران همواره در این عرصه تلاش کرده اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند ولی با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه رهبر فرزانه انقلاب ناکام مانده اند.
در این بیانیه آمده است: فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال 1388 از نقشه ها و ترفندهای معاندان و مغرضان نظام بود که با بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران در حماسه 9 دی همان سال نقش بر آب شد.
این بیانیه می افزاید: این حادثه عظیم و فراموش نشدنی در حالی شکل گرفت که فتنه گران داخلی با هدایت مستقیم استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و انگلیس تلاش می کردند تا فضای کشور را به آشوب بکشانند و به خیال خام خود مردم را نسبت به انقلاب نا امید سازند؛ آنان از این نکته غافل بودند که مردمی که با حسین بن علی(ع) و قیام خونین عاشورا عهد بسته است ظلم و ستم و فتنه گری را تحمل نمی کنند و با همان روح عاشورایی به خروش آمده و حماسه های عظیم خلق می کنند.
ناحیه مقاومت بسیج دزفول در این بیانیه پیام اصلی مردم در 9 دی را پایبندی همیشگی به ارزش های دینی به ویژه عاشورای حسینی، نفی سلطه زورگویان و زیاده خواهان و پیروی از راه امام و شهیدان دانسته و عنوان کرده است: اعتقاد راسخ به اصل ولایت فقیه و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و وفاداری به نظام مقدس جمهوری اسلامی از پیام های این حماسه عظیم می باشند.
این بیانیه می افزاید: 9 دی ماه تجلی دفاع و پشتیبانی همه جانبه ملت ایران از ارزش های اسلامی و مردم سالاری دینی و جلوه های زیبایی از بصیرت و ولایتمداری بود که یکپارچگی و ایستادگی مردم در حفظ آرمان های الهی انقلاب را متجلی ساخت.
در این بیانیه آمده است: اینک که در آستانه جشن 40 سالگی انقلاب هستیم دشمنان خارجی و کوردلان و کج اندیشان داخلی سعی باطل دارند تا به خیال خام و با فشارهای اقتصادی و معیشتی مردم را ازاصل انقلاب و حمایت از رهبری دور کنند ولی ملت سرافراز ایران به فرموده امام خامنه ای و به توفیق الهی با وجود همه مشکلات امسال جشن 40 سالگی انقلاب را پرشورتر از همیشه برگزار خواهند کرد.
در پایان این بیانیه آمده است: ما پاسداران و بسیجیان بصیر و انقلابی ایران اسلامی در سالگرد این واقعه عظیم، ضمن پاسداشت یوم الله 9 دی بار دیگر بر صیانت مستمر ملت انقلابی و عاشورایی میهن اسلامی در راستای حراست از ارزش های دین مبین اسلام و این نظام الهی تاکید کرده و به دفاع جانانه جوانان پر شور و ولایی این سرزمین از حریم مقدس ولایت و فرامین ولی فقیه مباهات می کنیم.
ناحیه مقاومت بسیج دزفول در این بیانیه از عموم مردم حماسه ساز و انقلابی دزفول دعوت کرد تا در مراسم سالروز حماسه ۹دی در روز یکشنبه در آستانه سبزقبا حضوری دشمن شکن و پرشور داشته باشند.

** بیانیه بسیج ادارات شهرستان دزفول
بسیج ادارات شهرستان دزفول نیز با صدور بیانیه ای عنوان کرده است: در حماسه 9 دی هیچ کس دست اندرکار نبود و قدرت فکری که شاکله اصلی نظام اسلامی است مردم را به خیابان ها کشاند.
در این بیانیه با بیان اینکه حماسه 9 دی شکوه پیوند ناگسستنی امت با امام خویش بود که در سیل خروشان انسان های عاشق و ولایتمدار متجلی شد، آمده است: حماسه 9 دی نشان داد مردم فهیم ایران همچنان زنده و بیدار و پا در رکاب و آماده اطاعت از ولی خود در صحنه حضور دارند و دست از آرمان های خود بر نخواهد داشت.
این بیانیه می افزاید: مردم در حماسه 9 دی از یک امتحان بسیار دشوار سربلندانه بیرون آمدند اما باید دانست که دشمنان نظام و انقلاب لحظه ای دست از دشمنی برنخواهند داشت لذا باید با بصیرت و درک انقلابی حوادث و اتفاقات سرچشمه معارف ولایت را گم نکنیم تا کشتی نجات ملت ها را با گذر از طوفان ها و موج های خطرناک به ناخدای اصلی آن حضرت بسپاریم.

** بیانیه هیات رزمندگان اسلام و عاشقان ثار الله دزفول
هیات رزمندگان اسلام و عاشقان ثارالله شهرستان دزفول نیز در بیانیه ای 9 دی را روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب دانسته و عنوان کرده است: این حماسه حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب و اتمام حجت برای همه مردم بود.
این بیانیه می افزاید: تاریخ پر فراز و نشیب جمهوری اسلامی ایران، حوادث و وقایع بی شماری پشت سر گذاشته است اما جمهوری اسلامی ایران با قامتی استوار و با پیوند ناگسستنی امت و رهبری به حیات پر فروغ خود ادامه می دهد.
در این بیانیه آمده است: الطاف الهی در 9 دی شامل مردمی انقلابی شد تا از گذرگاهی دیگر و در آزمونی دشوار در برابر همه مشکلات و ناداوری های دشمنان به عبور از گردنه های سخت همتی دوباره گمارند.
هیات رزمندگان اسلام و عاشقان ثارالله شهرستان دزفول در این بیانیه هوشیاری و بصیرت را همچنان لازم دانست و نوشت: در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و همواره در پیروی از فرامین مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای تاکید می کنیم.

** پیام سید مصطفی عظیمی فر رییس شورای اسلامی شهر دزفول
رئیس شورای اسلامی شهر دزفول نیز در پیامی نوشت: حماسه تاریخی و ماندگار نهم دی 1388 به تعبیر مقام معظم رهبری؛ حضرت امام خامنه‌ای (دامت برکاته) یکی از قله های فراموش نشدنی، حرکت برخاسته از بصیرت، شناختن موقعیت، حضور در لحظه ‌های مورد نیاز، حرکتی در فضای غبارآلود و حرکتی متکی بر ایمان و اراده الهی در تاریخ انقلاب اسلامی بود.
در این پیام آمده است: در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ملت ایران روزها و لحظه‌ های افتخارآمیز و حماسی بسیاری را به یاد دارند؛ روزهایی که سخن از آن همواره باعث غرور و عزت مسلمانان و عاشقان انقلاب اسلامی و خفت و سرشکستگی دشمنان بخصوص ایادی استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکا و اسرائیل جنایتکار بوده است.
این پیام می افزاید: حماسه نهم دی بدون شک یکی از به یادماندنی ‌ترین صفحات تاریخ انقلاب اسلامی ایران بود؛ حماسه‌ ای که چشم فتنه را کور کرد و فتنه ‌گران و آشوبگران داخلی و خارجی را مات و رسوا نمود.
رئیس شورای اسلامی شهر دزفول در این پیام ضمن گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی روز تجلی بصیرت و میثاق امت با ولایت، از مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار شهر دزفول دعوت کرد تا یکبار دیگر با حضور پر شور و حماسی خود در این روز، ضمن تجدید عهد و پیمان با مقام معظم رهبری، حضرت امام خامنه‌ ای، بصیرت و هوشیاری خود را به عرصه ظهور و بروز برسانند و نشان دهند که پای آرمان های امام راحل (ره) و نظام جمهوری اسلامی تا آخرین قطره خون خود ایستاده اند.
این خب تکمیل می شود…

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *