بارندگی امسال دزفول سه برابر پارسال بوده است

علی کرمی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا کل بارش سال زراعی گذشته دزفول را 262 میلیمتر عنوان کرد و افزود: میانگین بلندمدت بارندگی امسال در دزفول 118،8 میلیمتر بوده است.
وی گفت: بارندگی سال زراعی جاری در شهرستان دزفول نسبت به پارسال حدود سه برابر و نسبت به بلندمدت 1،5 برابر افزایش یافته است.
رئیس اداره هواشناسی صفی آباد دزفول با اشاره به افزایش 6 درجه ای دمای هوای دزفول افزود: رطوبت نسبی هوای دزفول 95 درصد است.
وی حداکثر و حداقل دمای دزفول در 24 ساعت گذشته را به ترتیب 17 و 10 درجه سانتیگراد اعلام کرد و اظهار داشت: آسمان دزفول در حال حاضر صاف همراه با لکه های ابر و وزش باد نسبتا ملایم است.
کرمی افزود: طی چهارشنبه و پنجشنبه با ورود سامانه بارشی قابل ملاحظه، وزش باد و رعد و برق مواجه هستیم و احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد.
به گزارش ایرنا از اهالی روستاهای ارتفاعات دزفول، بارش برف زمستانی از شامگاه یکشنبه تاکنون این ارتفاعات از جمله سالندکوه را سفیدپوش کرده است.
منصور نظریان سیاهپوش رئیس اداره حل و نقل جاده ای شهرستان دزفول نیز در این باره گفت: با وجود بارش برف تمام مسیرهای روستایی دزفول باز است و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *