شورای شهر دزفول در واگذاری زمین ورزشگاه کوتاهی می کند

محمد حیدری شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شهرستان دزفول با حدود 500 هزار نفر جمعیت با کمبود فضاهای ورزشی مواجه است لذا پیگیری های فراوانی برای جذب اعتبار ساخت یک ورزشگاه در این شهرستان از طریق مسئولان کشوری انجام شده است.
وی اظهار داشت: برای ساخت این ورزشگاه 200 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که با پیگیری و رایزنی مقرر شده بود 50 درصد این اعتبار از وزارت نفت و 50 درصد دیگر از وزارت ورزش تامین شود.
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول افزود: طبق توافق انجام شده قرار بود درصورت تامین زمین، امسال در مرحله نخست 110 میلیارد ریال برای ساخت این ورزشگاه جذب شود.
وی با بیان اینکه 2 هکتار زمین در جاده زیباشهر برای ساخت این ورزشگاه در نظر گرفته شده است، گفت: این زمین در نشست های شورای شهر به تصویب رسیده ولی هنوز مصوبات واگذاری زمین از سوی شورا به فرمانداری ارسال نشده است.
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول ضمن انتقاد از کوتاهی شورای اسلامی شهر افزود: اختصاص چنین بودجه ای از محل اعتبارات ملی در شرایط اقتصادی کنونی و وضعیت اعتباری اخیر نقطه عطفی در جهت رشد و شکوفایی شهرستان دزفول خواهد بود.
وی کوتاهی شورای شهر دزفول در این خصوص بدلیل ارائه ندادن مصوبه واگذاری زمین به فرمانداری را غیرقابل توجیه دانست و اظهار داشت: با ساخت این ورزشگاه چندمنظوره علاوه بر ایجاد اشتغال شاهد توسعه فضاهای ورزشی و فرهنگی نیز خواهیم بود.
حیدری افزود: اگر شورای شهر دزفول به وظایف خود عمل کرده بود تاکنون مرحله نخست جذب اعتبار انجام شده بود ولی به دلیل کوتاهی های صورت گرفته این اعتبار هنوز جذب نشده است.
شهرستان دزفول با حدود 500 هزار نفر جمعیت از کمبود امکانات ورزشی رنج می برد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *