نرخ جدید نان در خوزستان اعلام شد

امید بن عباس  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: به دستور معاون امور هماهنگی اقتصادی استانداری خوزستان و بر اساس مصوبه کارگروه آرد و نان استان نرخ جدید نان از امروز در استان قابل اجراست.
وی گفت: افزایش نرخ نان با لحاظ نمودن همزمان تعدیل وزن نان انجام شده است.
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان افزود: با هرگونه تخلف در خصوص گران فروشی، کم فروشی و عدم تطابق نوع پخت با پروانه کسب برخورد می شود.
بن عباس با اشاره به نرخ های جدید نان در استان افزود: قیمت نان تافتون به نرخ دولتی 2 هزار و 500 ریال و آزاد سه هزار و 500 ریال است.
وی گفت: قیمت نان تافتون خراسانی به نرخ دولتی چهار هزار و 500 ریال و به نرخ آزاد پنج هزار و 500 ریال، قیمت نان لواش به نرخ دولتی یک هزار و 800 ریال و به نرخ آزاد 2 هزار و 500 ریال است.
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان ادامه داد: قیمت نان سنگک به نرخ دولتی هشت هزار ریال و به نرخ آزاد 12 هزار ریال و قیمت نان بربری به نرخ دولتی پنج هزار و 500 ریال و به نرخ آزاد 10 هزار ریال تعیین شده است.
وی گفت: در صورت استفاده از کنجد در پخت نان در هر طرف هزار ریال اضافه دریافت می شود.
گفتنی است در کارگروه آرد و نان خوزستان افزایش قیمت نان بر اساس جدولی که از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و اتحادیه نانوایی های خوزستان انجام گرفت مصوب شد و عملیاتی شدن این افزایش قیمت ها منوط به ساماندهی فعالیت نانوایی ها در پخت نان بر اساس پروانه ای که دارند بوده است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *