ظرفیت ورزشی اندیمشک مناسب برای برگزاری مسابقات جهانی است

فریدون حسنوند سه شنبه شب در نشست هماهنگی برگزاری مسابقات جام تختی در فرمانداری اندیمشک افزود: اندیمشک از استعدادهای ورزشی بالایی برخوردار است و در رشته کشتی در سطح دنیا عناوین متعددی دارد.
وی اظهار داشت: به دلیل برخورداری اندیمشک از موقعیت های خوب در رشته کشتی، به زیرساخت های این حوزه اهتمام شده و حدود 10 طرح در این بخش هدفگذاری و برنامه ریزی شده است.
وی با بیان اینکه خانه کشتی پنج هزار نفری اندیمشک به منظور حمایت بیشتر از رشته کشتی در دست اجرا است، افزود: با تقویت زیرساخت های این رشته شاهد موفقیت های بیشتری توسط فرزندان این شهرستان کسب خواهد شد.
حسنوند برگزاری هرچه بهتر مسابقات جام تختی را مهم دانست و بیان کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری شایسته مسابقات جام تختی در اندیمشک فراهم می شود.
وی افزود: زمینه لازم برای برگزاری و پوشش خبری هرچه بهتر این مسابقات باید فراهم شود ضمن اینکه در سطح استان، استاندار و مسئولان مربوطه برای برگزاری بهتر این مسابقات تلاش می کنند.
فرماندار شهرستان اندیمشک نیز برگزاری این مسابقات را یک فرصت برای معرفی بیشتر ظرفیت ورزش کشتی این شهرستان و کشور عنوان کرد و گفت: تدابیر لازم برای برگزاری مسابقات در اندیمشک در نظر گرفته شده است و برای میزبانی تیم های مختلف خارجی در شهرستان برنامه ریزی می شود.
پیمان جهانگیری افزود: همزمان با آغاز این مسابقات، سالن 2 هزار و 500 نفری شهید سروندی بهره برداری می شود که این سالن از مکان های ورزشی سطح بالا به شمار می رود.
وی خاطرنشان کرد: برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقات و میزبانی شایسته، کمیته هایی تشکیل شده و پیگر امور محوله هستند.
شهرستان اندیمشک چهارم و پنجم بهمن ماه سال جاری میزبان سی و نهمین دوره مسابقات کشتی فرنگی جام تختی است.
فرماندار اندیمشک از سوی فدراسیون کشتی به عنوان رئیس ستاد برگزاری این مسابقات منصوب شده است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *