60 اثر در جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور برگزیده شدند

سردار یعقوب سلیمانی، سه شنبه شب در جشنواره ملی ره‌آورد سرزمین‌نور، اظهار داشت: این جشنواره در چهار بخش مردمی، بین‌الملل، بخش ویژه و بخش حرفه‌ای در 20 رشته برگزار شد.
وی شمار برگزیدگان جشنواره ره آورد سرزمین نور را 60 نفر بیان کرد و گفت: این برگزیدگان از 20 استان در رشته های متن ادبی، خاطره، دل نوشته، عکس موبایلی، عکس، شعر، داستان، فیلم نامه، پژوهش، وب سایت، سایت و رشته های دیگر هنری برگزیده شدند.
سردار سلیمانی اظهار داشت: به تعبیر مقام معظم رهبری دفاع مقدس یک گنج است و راهیان‌نور در مسیر استخراج مفاهیم این گنج گام بر می دارند.
وی گفت: مقام معظم رهبری تاکید ویژه دارند که گنجینه دفاع مقدس دچار تحریف نشود، ما در این جریان همراهی کاروانهای راهیان‌نور تلاش می‌کنیم که واقعیت‌های دفاع مقدس را به نسل امروزی معرفی کنیم.
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان ‌نور سپاه و بسیج گفت: جشنواره ملی ره‌آورد سرزمین‌نور از مردمی‌ترین جشنواره‌ها در کشور است که در زمینه فرهنگ و هنر در حال فعالیت است.
سلیمانی با بیان اینکه راهیان‌نور بستر مناسبی برای انتقال حماسه، ایثارگری و فداکاری به نسل جدید جامعه است، گفت: مردمی بودن یکی از ویژگی‌های مهم حرکت عظیم راهیان‌نور است.
آیین اختتامیه شانزدهمین دوره جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور سه شنبه شب با حضور جمعی از مسئولان و فرماندهان سپاه استان و کشور در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار شد و از پوستر هفدهمین جشنواره ملی رهآورد سرزمین نور رونمایی شد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *