دشمنان در حوزه جنگ نرم خوزستان را هدف قرارداده اند

سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوار پور روز چهارشنبه درآیین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در سپاه ولیعصر(عج) خوزستان در سرسرای امام خامنه ای مجتمع فجر سپاه اظهار داشت : نمی گوییم استان های دیگر مشکلاتی ندارند اما خوزستان استان ویژه ای است و گستره فعالیت در آن به نسبت سایر استان ها بیشتر است .
وی افزود: دشمنان در سال های اخیر از هر راهی برای ضربه زدن به خوزستان استفاده کرده و به عنوان گلوگاه ایران به این استان فشارمضاعفی وارد کرده اند.
فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان ادامه داد: نماینده ولی فقیه در سپاه استان در مدت خدمت خود تلاش های زیادی برای جلوگیری از این آسیب ها داشت که در این زمینه عملکرد خوبی را به جای گذاشت.
سرتیپ شاهوارپور گفت: بخش عمده ای از مسئولیت های ما در سپاه استان در حوزه بیرونی است که حجت الاسلام شفیعی زاده در این زمینه نیز فعالیت بسیار خوبی با دستگاه های انقلابی داشت که جای تقدیر دارد.
وی تصریح کرد: همچنین در سال های اخیر در بخش راهیان نور پیگیری های خوبی انجام و در انعکاس فرهنگ دفاع مقدس و مسایل پیشگیری نیز اقدامات خوبی صورت گرفت.
آیین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در سپاه ولیعصر(عج) خوزستان روز چهارشنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی و جمعی از فرماندهان سپاه استان در سرسرای امام خامنه ای برگزار شد .
دراین آیین از حجت الاسلام غلامرضا شفیعی زاده نماینده سابق ولی فقیه در سپاه ولیعصر(عج) خوزستان تکریم و حجت الاسلام عبدالرضا رستگار در این سمت معارفه شد.
حجت الاسلام عبدالرضا رستگارپیش از این مسئول حوزه نمایندگی ولی ‌فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان بود.
حجت الاسلام والمسلمین شفیعی‌زاده نیز در سمت مسئول بسیج اساتید، طلاب و روحانیان سراسر کشور به فعالیت خود ادامه می دهد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *