پلیس های دزفول به دوربین مجهز شدند

سرهنگ حسین عیدی شامگاه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول افزود: این دوربین ها به لباس پلیس نصب می شوند تا هنگام مواجهه با مجرمان و سارقان از آنها عکسبرداری و فیلمبرداری شود.
وی افزود:نصب این دوربین ها نقش زیادی در بررسی عملکرد ماموران نیروهای انتظامی دارد چرا که اقدامات پلیس به صورت آنلاین ثبت و ضبط می شود.
به گزارش ایرنا در این برنامه نصب دوربین روی لباس نیروی انتظامی دزفول رونمایی و 12 دستگاه بر لباس نیروهای پلیس دزفول نصب شد.
سه ایستگاه نوروزی با همکاری سپاه ناحیه دزفول در علی کله، دانشگاه جندی شاپور و جنب کمپ نوروزی این شهرستان برپا شده که به صورت شبانه روزی در راستای مقابله با جرم و سرقت فعال هستند.

*والدین در آگاه سازی فرزندان در چهارشنبه سوری اقدام کنند
سرهنگ عیدی بر ضروری رعایت نکات ایمنی در شهرستان دزفول در آستانه چهارشنبه سوری تاکید کرد و گفت:به افرادی که اقدام به ذخیره و ساخت مواد محترقه می کنند هشدار داده می شود با جان مردم بازی نکنند.
فرمانده انتظامی شهرستان دزفول به شهروندان توصیه کرد: در صورت دریافت گزارش از فروشگاه هایی که به صورت غیرقانونی اقدام به توزیع و عرضه مواد محترقه در آخر سال می کنند این واحدها پلمب شده و با گردانندگان آنها برخورد قانونی می شود.
وی افزود:بیشترین قربانیان چهارشنبه سوری کودکان و نوجوانان هستند که والدین باید توجیه شوند و بر رفت و آمد فرزندان و دوست یابی آنها نظارت داشته باشند تا در آستانه نوروز دچار مشکل نشوند.
سرهنگ عیدی اظهار داشت: ما مخالف شادی مردم نیستیم ولی امیدواریم امسال با سلامت شهروندان به پایان برسد و وارد سال جدید شویم.

*ضرورت نشاط بهاری همراه با نظم و قانونمداری
فرمانده انتظامی شهرستان دزفول بر ضرورت نشاط بهاری همراه با نظم و قانونمداری تاکید کرد و گفت : باید فضایی فراهم کنیم که میهمانان و گردشگرانی که وارد این شهر می شونددر کمال ارامش و امنیت از جاذبه ها و اماکن دیدنی شهر لذت ببرند.

*سارق باغ ویلاهای دزفول دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان دزفول گفت: 2 سارق باغهای دزفول در روزهای اخیر دستگیر و مقداری اموال مسروقه از آنها کشف و ضبط شد.
وی افزود: این سارقان که سابقه دار بودند به 14 فقره سرقت از باغهای دزفول اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان دزفول با اشاره به تعطیلات و سفرهای نوروزی به شهروندان توصیه کرد: همشهریان باید برای جلوگیری از جرایم و ناهنجاری ها به دستورات پلیس توجه کنند و فضا را برای شهروندان و میهمانان نوروزی نشاط آور کنند.
وی به شهروندان توصیه کرد : برنامه سفر را برای خود و خانواده را برای دیگران بازگو نکنند تا احتمال وسوسه شدن برخی افراد سودجو فراهم نشود.
وی افزود:شهروندان هنگام سفرهای نوروزی نکات ایمنی را در خصوص اشیای قیمتی و وسایل نقلیه رعایت کنند و در صورت سفرهای طولانی از بستگان برای حفاظت از منازل خود هماهنگی لازم را کنند.

*11بانک دزفول صندوق امانات دارند
فرمانده انتظامی شهرستان دزفول در خصوص نگهداری طلاجات و اشیای باارزش نیز گفت: 11 بانک دزفول صندوق امانات دارند که شهروندان می توانند با کمترین هزینه طلاهای خود را در مکانی امن نگهداری کنید.
وی افزود:مردم باشد نسبت به تردد، توقف افراد مشکوک و خودرو و موتورسیکلت هوشیار باشند و با احساس مسئولیت خود شماره خودروهای مشکوک را یادداشت و به پلیس گزارش کنند تا پلیس نسبت به حذف بسترهای جرم اقدام کند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *