بر روند برگزاری مجمع هیات ورزش‌های رزمی خوزستان کاملا نظارت داریم

دبیر فدراسیون ورزش‌های رزمی با بیان این‌که در تلاشیم تا مجمع انتخاب رییس هیات خوزستان هرچه سریعتر برگزار شود، گفت: کنترل حواشی برگزاری مجمع هیات در اختیارات اداره‌کل ورزش خوزستان است و فدراسیون نیز بر روند برگزاری مجمع کاملا نظارت دارد.

فرهنگ شادنیا در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، درخصوص حواشی ایجاد شده از سوی برخی کاندیداهای اخذ ریاست هیات‌ ورزش‌های رزمی استان که اعتراض دیگر کاندیداها را نیز در برداشته است، اظهارکرد: هیات خوزستان یک سال و نیم است که به صورت سرپرست اداره می‌شود. ابتدا اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان، آقای برون را به عنوان سرپرست هیات انتخاب کرد و در حال حاضر نیز آقای حسینی در این سمت مشغول به فعالیت است. سرپرست فعلی بسیار زحمت می‌کشد و همان‌طور که می‌دانید وظیفه یک سرپرست انجام کارهای روزانه تا برگزاری مجمع انتخاب رییس هیات است.

وی بیان کرد: طی صحبتی که با آقای عظیمی سرپرست فدراسیون داشته‌ایم، قرار بر این شد که مجمع انتخاب رییس هیات خوزستان هرچه سریعتر برگزار شود، ضمن این‌که باید نامه‌نگاری های لازم را هم با اداره‌کل ورزش و جوانان استان جهت برگزاری مجمع انجام دهیم.

دبیر فدراسیون ورزش‌های رزمی درپاسخ به این سوال که آیا در جریان حواشی ایجاد شده پیرامون برگزاری این مجمع در خوزستان هستید؟ گفت: کنترل چنین مواردی در اختیارات اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان است. امیدوارم این مجمع با شرط مساوات و بی‌طرفی تمام برگزار شود.

وی افزود:‌ سرپرست فعلی هیات خوزستان بسیار زحمت می‌کشد ولی باتوجه به این‌که سرپرست است، نمی تواند برنامه بلندمدت برای هیات داشته باشد. امیدوارم رییس هیات خوزستان هرچه سریع‌تر مشخص و برنامه‌هایش اجرایی شود. خوزستان پتانسیل بسیاری در ورزش‌های رزمی دارد و در سال‌های قبل نیز خیلی از رزمی کاران خوب ما از خوزستان بوده‌اند.

شادنیا در پاسخ به این سوال که آیا در صورت مشاهده تخلف از سوی کاندیدا با او برخورد خواهد شد؟ گفت: رییس مجع، رییس فدراسیون است و طبیعتا فدراسیون نیز بر روند مجمع کاملا نظارت دارد و مسلما از سوی وزارت ورزش و نهادهای نظارتی هم بر کار نظارت می‌شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *