عطر یاس مهزیار خاص‌تر از پروژه سیتی سنتر مهزیار

 مجموعه‌  عطر یاس مهزیار  خاص‌تر از پروژه سیتی سنتر مهزیار است و ظرفیت پارکینگ آن هم ۶۰۰ دستگاه است.

کلنگ زنی پروژه بزرگ مجتمع تجاری اداری  عطر یاس مهزیار با  ۱۷ طبقه با کاربری تجاری، اداری، فرهنگی و تفریحی (شهربازی) همچنین با چهار طبقه پارکینگ به ظرفیت 600 دستگاه ساخته می‌شود. محل اجرای این پروژه حد فاصل خیابان 9 و 10 شرقی کیانپارس می باشد و با سرمایه گذاری 300 میلیارد تومانی قرار است 27 ماهه به بهره برداری برسد. در محل پروژه واقع در حدفاصل خیابان‌های ۹ و ۱۰ کیانپارس برگزار شد.

مسعود عینی خواه در جمع خبرنگاران گفتند: مجموعه شرکت تعاونی ۱۲ شرکت و موسسه بزرگ در سراسر کشور  و ۱۲۰ هزار عضو دارد که پروژه‌های متعدد در تبریز، تهران، کرمان و اهواز را اجرا کرده است که پروژه‌ «عطر یاس مهزیار» با مبلغی حدود ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده  که یک هزار نفر به طور مستقیم و یک هزار نفر غیرمستقیم اشتغال ایجاد کرده است.
سید شکرخدا موسوی، نماینده‌ مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم حضور داشت گفت  به طور کلی خوزستان در بخش سرمایه‌گذاری وضعیت خوبی را نه داشتیم و نه داریم و این واقعیتی است که هم سرمایه‌گذاران می‌دانند هم اصحاب رسانه و هم مردم؛ اما خوشبختانه  اخیراً وضعیت سامان پیدا کرده است.

تصاویر مجتمع عطر یاس مهزیار 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *