صفحه اصلی اخبار خوزستان انتخابات MI۶ پروژه دخالت در انتخابات ایران را کلید زد

MI۶ پروژه دخالت در انتخابات ایران را کلید زد

1 خواندن ثانیه
0
0
23

در فراخوان کانال تلگرامی بخش فارسی بنگاه سخن پراکنی انگلیس که با هدف جمع‌آوری اطلاعات از داخل ایران صادر شده، از مخاطبان خواسته شده مطالبات‌شان از مجلس آینده و همچنین خبرهای انتخاباتی خود را همراه با شماره تماس و استان محل سکونت‌شان برای این شبکه ارسال کنند.

رسانه مرموز روباه پیر، مهم ترین ابزار کودتای ننگین آمریکایی – انگلیسی 28 مرداد 1332 بود که منجر به سقوط دولت قانونی ایران شد و در ادامه شیطنت‌هایش علیه ملت ایران در فتنه 88 نیز نقش محوری را در سازماندهی آشوبگران و حمایت‌ خبری از عوامل کودتای ناکام پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم بر عهده داشت.

در پی شکست‌‌‌های پی در پی بی‌بی‌سی فارسی در پیگیری پروژه براندازی نرم و ضربه اطلاعاتی هوشمندانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به بازوی رسانه‌ای MI6 و دستگیری سرشبکه‌های آن در داخل کشور، مهره‌های مدیریتی این شبکه اخیراً مجبور به تغییر شدند.

اکنون به‌نظر می رسد گردانندگان این شبکه در آستانه دو انتخابات مهم در ایران بار دیگر با هدایت Mi6 تاکتیک‌ جدیدی را برای منبع‌یابی و شبکه‌سازی اطلاعاتی به‌منظور پیشبرد پروژه نفوذ و دخالت در انتخابات آینده از طریق شبکه‌های مجازی طراحی کرده‌اند.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در انتخابات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

پرده برداری از تخلفات احمدی نژاد در انتخابات 88/ روایتی از هزاران تخلف دولت نهم به نقل از رحمانی فضلی/ بهترین دولت ایران پس از انقلاب، دولت آیت الله هاشمی بود

«حسن بیادی»، دبیرکل جمعیت آبادگران ایران اسلامی، با حضور درخبرگزاری برنا درباره مسائلی همچ…