آمادگی دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای میزبانی از کاروان‌های راهیان نور

دکتر ساسان موگهی در گفت‌‌گو با خبرنگار اظهار کرد: خوابگاه‌ها و اماکن دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز آماده میزبانی از میهمانان راهیان نور از دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور اعم از دانشجویان، اعضای هیئت‌علمی و کارکنان وزارت بهداشت هستند.

وی با اشاره به تعطیلی آموزشی دانشگاه از 27 اسفندماه تصریح کرد: خوابگاه‌های دانشگاه از 27 اسفند تا 10 فروردین 95 در اختیار کاروان‌های راهیان نور قرار می‌گیرد.

موگهی با بیان این‌که 2 خوابگاه دانشگاه برای اسکان زائران راهیان نور اختصاص داده شده است، افزود: تا کنون حدود هزار و 400 نفر برای اسکان در ایام نوروز ثبت‌نام کرده‌اند؛ همچنین جهت هماهنگی‌های لازم و ثبت‌نام شماره‌های 06133330794 و 06133738360 اداره رفاه دانشگاه، آماده پاسخگویی به متقاضیان است.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با اشاره به این‌که دانشجویان این دانشگاه هفته گذشته به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شده‌اند، گفت: پنج‌شنبه و جمعه هفته گذشته یک‌هزار و 802 دانشجوی دختر و پسر دانشگاه در قالب کاروان‌های جداگانه به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.

وی در خصوص برنامه‌های فرهنگی سال 95 عنوان کرد: به دلیل تعدد نهادهای فرهنگی دانشگاه اکنون در حال گردآوری اطلاعات هستیم؛ برنامه‌های کانون‌های فرهنگی آماده شده و برای نهادهای دیگر درخواست ارسال برنامه‌ها ارائه شده است. این برنامه‌ها هفته آخر اسفند در شورای فرهنگی تصویب و یک تقویم سالانه منسجم تنظیم خواهد شد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. Mizbani گفت:

    اگر بخوام اطلاعات بیشتری
    بگیرم از کجا میتونم بگیرم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *