قیمت میوه و سبزیجات در آخرین روزهای اسفند ماه

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان،برخی اقلام میوه و تره‌بار در روزها و هفته‌های پایانی سال با نوسان و تغییر قیمت همراه شده‌اند که از جمله آن می‌توان به انار، هندوانه و پیاز اشاره کرد که در شیب صعودی قیمت قرار داشته‌اند. در این بین سیب قرمز درجه یک و پرتقال درجه یک با کاهش هزار تومانی قیمت، کیلویی 4000 هزار تومان در مغازه‌های سطح شهر عرضه می‌شود.
 در میان میوه‌ها سیب زرد کیلویی 5000 تومان، پرتقال خونی کیلویی 5500 تومان، نارنگی کیلویی 5000 تومان، لیموشیرین کیلویی 4000 تومان، کیوی 5000 تومان، خیار درختی 3500 تومان، گریپ فروت 2800 تومان و موز 3700 تومان قیمت دارد.

اما در اقلام مختلف تره‌بار پیاز همچنان به قیمت قبلی خود باز نگشته است و در حال حاضر هر کیلوگرم آن 3000 تومان در مغازه‌ها دیده می‌شود. در سایر اقلام نیز کدو و بادمجان با افزایش قیمت روبرو شده‌اند و هر کدام کیلویی 3000 تومان فروخته می‌شوند.

همچنین در بین اقلام گران‌تر تره‌بار هر کیلوگرم لیموترش و هر کیلوگرم قارچ 9000 تومان قیمت دارند و سیر نیز با ثبت رکورد قیمت، گران‌ترین نوع تره‌بار به حساب می‌آید و کیلویی 30 هزار تومان فروخته می‌شود.

به گفته برخی فروشندگان، عرضه میوه و تره‌بار در آستانه سال تقریبا در تمامی اقلام به قدر کافی انجام شده است و برای همین بیشتر اقلام با افزایش قیمت مواجه نشده‌اند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. قلب ها گفت:

    عالییی بود عااالی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *