صفحه اصلی مراسمات مناقصات و مزایدات اولین اپلیکیشن آی او اس و اندروید فرصت های کسب و کار مناقصه،مزایده استعلام بها رونمایی شد

اولین اپلیکیشن آی او اس و اندروید فرصت های کسب و کار مناقصه،مزایده استعلام بها رونمایی شد

2 خواندن ثانیه
0
0
157

اولین اپلیکیشن آی او اس و اندروید فرصت های کسب و کار مناقصه،مزایده استعلام بها رونمایی شد

باهدف تامین بخشی از نیازمندی های تخصصی بنگاه های اقتصادی دولتی و خصوصی ایران در عرصه اطلاع رسانی ، اولین اپلیکیشن آی او اس و اندروید فرصت های کسب و کار مناقصه،مزایده استعلام بها با عنوان «تندر اپ» رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی ایران تندر،بعدازظهر چهارشنبه در آیین رونمایی از این نرم‌افزار مجری طرح  گفت: اپلیکیشن  Tender App به عنوان اولین اپلیکشن کاربردی تولید شده در زمینه اطلاع رسانی مناقصه ها و مزایده های ایران و کشورهای همسایه است.

مهندس کلاته تصریح کرد: با استفاده از این نرم‌افزار بسیاری از مشکلات بنگاه های اقتصادی در زمینه دریافت اطلاعات بروز و جامع فرصت های کسب و کارشان مرتفع خواهد شد.

وی با بیان اینکه، این نرم‌افزار در سیستم عامل اندروید و آی او اس  و تمامی دستگاه‌هایی که از این سیستم عامل استفاده می‌کنند قابل اجرا است، اضافه کرد: بعد از تولید بیش از 30 پیش طرح و بررسی آن توسط اعضای تیم واحد فناوری اطلاعات ایران تندر در نهایت نسخه اولیه آن ارائه شده است.

مجری طرح  تاکید کرد: «تندر اپ» اولین اپلیکیشن تولید شده در زمینه اطلاع رسانی مناقصه ها و مزایده های ایران و کشورهای همسایه است که پیش تر نسخه اندروید آن رونمایی شده بود.

وی با بیان اینکه نرم‌افزار تندر اپ پل ارتباطی بین مناقصه گزاران و مناقصه گران نیز خواهد بود، ادامه داد: صاحبان کسب و کار می توانند اطلاعات جامعی در خصوص فرصت های کاری موجود در زمینه فعالیت خود با فیلتر حوزه جغرافیایی مد نظر را توسط این نرم‌افزار دریافت کنند.

صاحبان کسب و کار می توانند با مراجعه به سایت اختصاصی تندر اپ به نشانی tenderapp.ir آخرین نسخه نرم افزار را با توجه به سیستم عامل گوشی همراه خود دانلود نمایند و اطلاعات و اخبار مربوط به مناقصه ها و مزایده های برگزارشده و یا در حال برگزاری را به صورت روزانه و به تفکیک زمینه فعالیت و حوزه جغرافیایی مورد نظر خود و به روش های متنوع دریافت نمایند.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در مناقصات و مزایدات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

اپلیکیشن بانک اطلاعات مناقصه ها،مزایده ها و استعلام بهاها

بروز و جامع تفکیک شده و تصصی از سراسر کشور اطلاعات مربوط به فرصت های کسب و کار خود اعم از …