صفحه اصلی اخبار ورزشی رئیس هیات فوتبال خوزستان:فرسودگی حاصل از جنگ در دیواره‌های ورزش خوزستان هنوز نمایان است

رئیس هیات فوتبال خوزستان:فرسودگی حاصل از جنگ در دیواره‌های ورزش خوزستان هنوز نمایان است

0 خواندن ثانیه
0
0
70

رئیس هیات فوتبال خوزستان در مراسم تجلیل و تقدیر از قهرمانان لیگ‌های فوتبال، فوتسال و ساحلی خوزستان با بیان اینکه جوانان ایرانی برای اول شدن در دنیا هیچی کم ندارند، ورزشکار ایرانی دارای استعداد درخشان است و باید به او میدان و امکان داده شود اظهار کرد: باید به ورزشکاران میدان داده شود تا در میدان‌های ورزشی دنیا همانند ستاره‌ای بدرخشند و برای این کار نیازمند برنامه ریزی و مدیریت است.

عبدالکاظم طالقانی افزود: فوتبال خوزستان با وجود مشکلات فراوان از جمله دفاع مقدس که تمام زیرساخت‌ها ورزش استان را تحت شعاع خود قرارداده بود، به‌طوریکه تمام امکانات ورزش استان در اختیار رزمندگان غیور جنگ تحمیلی قرارگرفت.

وی ادامه داد: ورزشکاران این استان نیز همگام با رزمندگان غیور اسلام به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شتافتند و در این راه شهدای عزیزی را نثار اسلام و دفاع از انقلاب اسلامی کردیم.

رئیس هیات فوتبال خوزستان عنوان کرد: رزمندگان مایه افتخار ما هستند و همزمان تمامی امکانات ورزشی در اختیار رزمندگان قرار گرفت و به‌دنبال آن خیلی از اماکن ورزشی و ورزشگاه‌ها نیز تخریب شد.

طالقانی بیان کرد: هر چند بعد از جنگ در دوران سازندگی به بازسازی این اماکن پرداخته شد اما هنوز آثار فرسودگی جنگ بر این اماکن مستولی می‌کند.

وی افزود: مدیریت‌های غیربومی و آب و هوای نامناسب استان از لحاظ گرما و گرد و غبار مزید بر علت بوده است اما این نابسامانی‌ها نتوانست جلوی پیشرفت فوتبال این استان را بگیرد.

رئیس هیات فوتبال خوزستان اظهار کرد: کسب رتبه دوم اداره کل ورزش و جوانان خوزستان را در بین تمامی ادارات کل وزارت ورزش جوانان کشور را تبریک می‌گویم و این هیات توانسته است به‌عنوان بر‌ترین هیات در جمع سایر هیات‌های استانی کشور معرفی شود، زیرا داشتن 76 باشگاه ورزشی در لیگ‌های مختلف کشور از جمله قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ بر‌تر کشور و قهرمانی‌های فولاد خوزستان در رده‌های پایه در مقایسه با باشگاه‌های ثروتمند کشور بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

وی بیان کرد: بیش از 230 باشگاه در سطح استان در رده‌های مختلف سنی با برگزاری لیگ‌های منظم استانی در فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی در قسمت آقایان، بانوان و آموزش مربیان و ارتقاء سطح داوران و اهتمام به نونهالان و تیم‌های پایه این آینده‌سازان جامعه فوتبال استان با تشکیل آکادمی فوتبال و کشف استعداد‌های جدید به همراه کادر مجرب در هیات فوتبال خوزستان و شهرستان‌ها بهترین نتیجه را در کارنامه خود دارد.

طالقانی عنوان کرد: این افتخار را مدیون تمام خوزستانی‌ها، پیشکسوتان و تماشاگران فهمیم و به ویژه همت و تلاش مدیران لایق فوتبالی این استان هستیم.

وی در پایان سخنان خود گفت: انتظار دارم با این کارنامه موفق مسئولان فوتبال کشور و استان جهت ارتقای و کسب افتخارات بیشتر کمک‌های شایانی دراین راه کنند تا بتوانیم با نشاط در قومیت‌های مختلف استان و ایجاد همبستگی مابین آن‌ها ضمن جلوگیری از نفوذ عوامل بیگانه، محیطی معنوی و سرشار از جوانمردی، پهلوانی، تقوا، پاکدامنی و پارسایی را به‌وجود آوریم.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

مأموریت نصف و نیمه سروش در فولاد/ آزمون سخت وفاداری در فوتبال خوزستان

 فولاد خوزستان فصل گذشته فصل خوبی را آغاز کرد و تا هفته‌ها به‌عنوان مدعی سهمیه آسیا پشت سر…